Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap voltam először nődokiná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam először nődokinál, hogy fogamzásgátlót írassak. Megvizsgált és írt fel gyógyszert (Symicia). Ez természetes, hogy először kiírja a gyógyszert utána küld el laborba? Biztos, hogy a szervezetem be fogadja a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Kaptam egy labor papírt, hogy ha elfogy a gyógyszer akkor azzal menjek vissza. Félek, hogy az én szervezetemre nem fog hatni...
2013. nov. 23. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj. Nálam is így volt, hogy előbb írt gyógyszert, és csak utána küldött laborra. Ha félsz attól, hogy nem elég a fogamzásgátló, akkor használjatok gumit is.
2013. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit változott a világ anno(1998) nekem úgy irt fel, h csak megvizsgált semmi más nem volt..s mikor nem vált be a gyógysz@.r, irt másikat..aztán pár évig szedtem, majd abba hagytam, úgy döntöttem inkább nem mérgezem szervezetem, ne kísérletezgessen tovább, van más lehetőség is.
2013. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam elég egyértelmű volt, hogy mi kell. Azt viszont ne hagyd, hogy félévente-évente váltogassa a fog.gátlókat, mert ezzel meddővé is tehet!
2013. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam, hogy felírta a Symiciát, és után küldött vérvételre. Sőt én el is kezdtem szedni (de a doki is azt mondta), mivel a vérvételnek még egy hónap után sincs eredménye..
2013. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
engem először elküldött laborba, aztán csinált egy rákszűrést, és csak utána írta fel a gyógyszert! szerintem így lenne a helyes!
2014. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!