Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért természetes manapság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes manapság, hogy minden nő fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

Én nem szedek, mondjuk igaz tartós kapcsolatom sincs még meg igazából gyógyszerellenes is vagyok...akikkel beszélgettem erről, ők mind azt mondták, hogy jobb ha tartós kapcsolatban inkább megbarátkozom a gondolattal, hogy szedjem, de belőlem már most ellenszenves érzéseket vált ki... A mai nők úgy eszik kb, mint én a tic-tacot se és elfelejtik, hogy ez egy gyógyszer, de még azon belül sem a C-vitamin kategória (én még azt se vagyok hajlandó szedni).

Mi van, ha ennyire makacs leszek később is? Előfordulhat, hogy ez tartós kapcsolatban probléma lesz?



2015. nov. 23. 14:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%
9: Tünete nekem se volt, amíg szedtem. Miután abbahagytam, akkor borult minden.
2015. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Vicuska87 ***** válasza:
75%

Én mindenkit óvva intek a foggátlótól... RENGETEG mellékhatása van... nincs olyan nő akinek nem jön ki valami...

Van másfajta védekezés is.

2015. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
50%
Majd pont olyanoktól fogok tanácsot kérni akik a C-vitamint is gyógyszernek tartják:D
2015. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
17%
Arra azért kíváncsi lennék hány férfi lenne hajlandó rá, hogy egy havi fizetést elköltsön egy évben gumira és akár évtizedeken át egyszer se érezhesse a puncit. Én biztos hogy nem.
2015. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
Én soha nem szedtem. Amelyik férfi minden felelősséget a nőre hárít, az menjen a sunyiba.
2015. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
70%

#14:

Tök igazad van! Inkább a nő költsön ugyanennyit fogamzásgátlóra és még a szervezetét is csessze szét!

2015. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi hülyét egy helyen!
2015. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
78%

#14

"egyhavi fizetést"


Most nem tudom eldönteni mi vagy, nyúl vagy közmunkás :D

2015. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez nem természetes manapság sem. Csak nyomatják, mert ebben is sok pénz van.


Én mondjuk soha nem szedtem és nem is fogok szedni. Tartós kapcsolatban élek, gyereket is szültem már. Tök jól működnek a hormonjaim, eszembe nem jutna beleszólni a működésükbe. A párommal nekünk bevált a megszakításos védekezés, a gyerekünk se véletlenül sikerült, hanem akkor, amikor akartuk. Ha véletlen jött volna össze, akkor a párom viszont simán húzna gumit a farkára, és eszébe sem jutna, hogy elvárja tőlem, hogy fogamzásgátlót szedjek. Ha nem így lenne, akkor már rég nem vele élnék. :D

31N

2015. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
39%
Tudom én is, hogy bizonyos nők nem valami jól reagálhatnak a tabira, de én kapcsolatban biztosan nem húzok gumit. Pont azt az érzést veszi el, ami kell a meghitt, bennsőséges szeretkezéshez, a hús a hússal való egyesülést, összeolvadást. Vannak már nagyn minimális hormontartalmú készítmények, utána kell járni orvossal karöltve, hogy mi a legjobb megoldás.
2015. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!