Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés
Menstruációm elmúlása után 3nappal történt, hogy kiszakadt az óvszer, és ezt csak az aktus után vettük észre. A párom azzal nyugtatott, hogy a naptár szerint nem most vagyok termékeny időszakban, és amúgyis aznap az 5. alkalom volt, és olyankor mindig kevesebb ondót lövell ki, na meg amúgyis dohányzik jó pár éve... Meg is nyugodtam, de most kezdek egyre idegesebb lenni, mert 3. napja késik a menstruációm. Anyámnak semmiféleképp nem mondhatom el, egyéb okok miatt. De még csak 3hónap múlva leszek 18... Olvastam, hogy a házi praktikák vetélésre veszélyesek, de mégis, nem tudtok valami házi módszert?
2014. nov. 24. 17:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nem kell édesanyád semmihez,csupán 6-8 ezer forint,amivel kiválthatod az eseményutáni tablettát,amit egy orvos tud felírni receptre...
2014. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ja bocsi nem láttam, hogy már letelt a 72 óra ...


nincs házi praktika hidd el... reménykedj, hogy nem történt baj és az aktus utáni 14. napon vegyél egy tesztet a drogériában vagy a tescoban,gyógyszertárban(500 ft a legolcsóbb és ugyanolyan pontos,mint a drágábbak) ...

2014. nov. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!