Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer. Lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap a barátommal lefeküdtünk, de az óvszer kiszakadt és belém élvezett..az incidens után 2 órával bevettem az Escapellet és a menstruációm 12 nappal ezelőtt jött meg.. mellékhatást nem tapasztalok csak kicsit csalánkiütéses lettem.. előtte másfél évig szedtem fogamzásgátlót, most hagytam abba 12 napja, amikor a menstruációm is megjött..Szerintetek lehet baj?
2014. nov. 8. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Időben bevetted, innentől kisebb csoda kell ahhoz, hogy terhes legyél. Ügyes voltál, nem késlekedtél. Biztosat egy teszt mondhat egy-két hét múlva.
2014. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csalán kiütéses?

Akkor te allergiás lehetsz arra a gyógyszere amit be vettél csináltál terhességi tesztet?

Ha nem vagy terhess akkor nyugi csak allergiás vagy a tablettára inkább az allergia mint a nem kívánt gyerek menj vegyél a gyógyszertárban terhességi tesztett! 12hétig elehet vetetni utána már nem engedi az állam.

2014. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha allergiás vagyok a tablettára, akkor csökken a hatása?
2014. nov. 8. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a dokitól kéne megkérdezni. De az, hogy egy ismert, a betegtájékoztatóban szereplő mellékhatás kijön rajtad, nem jelenti azt, hogy allergiás vagy.
2014. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végülis igaz, mert szedtem olyan fogamzásgátlót, amitől szintén kiütéses lettem, de attól ugyanúgy védett
2014. nov. 8. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy allergia,csak valami bőrbajod jött ki a fog.gátlótól..nálam is volt ilyen,nálam ekcéma volt végülis és elmúlt szerencsére,miután abbahagytam
2014. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szex után 2héttel tesztelj és kiderül van-e baj
2014. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2014. nov. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!