Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés
Menstruációm elmúlása után 3nappal történt, hogy kiszakadt az óvszer, és ezt csak az aktus után vettük észre. A párom azzal nyugtatott, hogy a naptár szerint nem most vagyok termékeny időszakban, és amúgyis aznap az 5. alkalom volt, és olyankor mindig kevesebb ondót lövell ki, na meg amúgyis dohányzik jó pár éve... Meg is nyugodtam, de most kezdek egyre idegesebb lenni, mert 3. napja késik a menstruációm. Anyámnak semmiféleképp nem mondhatom el, egyéb okok miatt. De még csak 3hónap múlva leszek 18... Olvastam, hogy a házi praktikák vetélésre veszélyesek, de mégis, nem tudtok valami házi módszert?
2014. nov. 24. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Vágd ki a méhed
2014. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én 72h-s tablettát szerettem volna, de a párom lebeszélt róla, már bánom..
2014. nov. 24. 17:55
 3/22 Mellékhelység ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Inkább szüld meg és add örökbe.

2014. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már megint... Miért gondoltad, hogy a barátod 100%-ra tudta, hogy nem lehetsz terhes?

Tök mindegy, hogy aznap hányszor élvezett el és a dohányos férfiak is ejtenek teherbe nőket. Terhességi teszt, nőgyógyász.

2014. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire hülye! Édes istenem.....

Csak ártanál magadnak.

2014. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Inkább ártanék magamnak, mint, hogy elmondjam édesanyámnak. Azért nem szülném meg, mert az már csak a gyereknek sem lenne jó. Semmit sem tudnék nyújtani neki.
2014. nov. 24. 18:01
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy.
2014. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok a barátodnak. Tesztelj, azzal biztosra mész, ha terhes vagy oda állsz a szülők elé és bevallod, mást nem tehetsz. Az hogy utána mi lesz már a te döntésed.

És ilyen esetben MINDIG vegyél be esemény utánit, oké hogy drága, de egy babakocsi csak 10 000FT környékén találsz ami már drágább mint a gyógyszer.

2014. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Na és azért nyugodtam meg először, mert vannak akik "számolós" fogamzásgátlást használnak, van akinél beválik. A naptáram szerint nem a termékeny időszakomban voltam
2014. nov. 24. 18:03
 10/22 anonim ***** válasza:
Aha és ha belehalsz esetleg ebbe a "probálkozásba" esetleg, maradandó sérülést szerzel (pl nem lehet többé gyereked) akkor a szülők biztos boldogabbak és megkönnyebbültek lesznek.
2014. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!