Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés
Menstruációm elmúlása után 3nappal történt, hogy kiszakadt az óvszer, és ezt csak az aktus után vettük észre. A párom azzal nyugtatott, hogy a naptár szerint nem most vagyok termékeny időszakban, és amúgyis aznap az 5. alkalom volt, és olyankor mindig kevesebb ondót lövell ki, na meg amúgyis dohányzik jó pár éve... Meg is nyugodtam, de most kezdek egyre idegesebb lenni, mert 3. napja késik a menstruációm. Anyámnak semmiféleképp nem mondhatom el, egyéb okok miatt. De még csak 3hónap múlva leszek 18... Olvastam, hogy a házi praktikák vetélésre veszélyesek, de mégis, nem tudtok valami házi módszert?
2014. nov. 24. 17:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a "szánalmas vagy" nem egy válasz!!! Nagyon jól tdom, hogy elcsesztem, hülye voltam, tudom! Hidd el, rengeteg idegességet okoz ez nekem, nem kell még a te megjegyzésed is!
2014. nov. 24. 18:05
 12/22 anonim ***** válasza:

A számolós módszer akkor hatásos, ha már beállt a ciklusod és nem élveznek beléd.


Menj és vegyél egy tesztet, ha pozitív, menj orvsohoz. Ha minden kötél szakad még mindig elvetetheted, de házi praktikákkal ne szórakozz, az életed vághatod gallyra vele.

2014. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

ne aggódj nem vagy az.


akárki akármit mond.

mivel 3 napja volt akkor a menstruációd vége, olyan gyorsan nem termelődik új pete... ha 3 hét múlva sem jön meg akkor kezdj valamire gyanakodni...

türelem.

ennyi

2014. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Pontosan! Nem te vagy az első és nem is az utolsó akinek véletlen "becsúszik" de inkább vetesd el, mint hogy házi praktikákkal tedd tönkre magad. Hidd el nem éri meg. Megér többek tudnak lenni a szülők ilyen helyzetben mint ahogy a gyerekek gondolnák.
2014. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mivel még nem vagy 18 nem tehetnél szülő nélkül semmit.
2014. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam először a barátnőmmel, kiszakadt a gumi. Kövezzetek meg, de ez szerintem nem egyedi eset. Akkoriban a barátnőm is nézegette a naptárát és valami hasonló volt, de már pontosan nem tudom. Hálisten nem lett belőle semmi. Utána elkezdett szedni gyógyszert, hogy ne ismétlődjön meg, meg azért valljuk be gumi nélkül a fiúnak is és a lánynak is jobb a szex. Vannak olyan semmitmondó gumik, amik hamar kiszakadnak még a márkásak is
2014. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak, akik értelmesen válaszolnak. Tudom, hogy 18 éven alul kell édesanyám is, de neki tényleg nem mondhatom el. Fogalmam sincs mitévő legyek.
2014. nov. 24. 18:15
 18/22 anonim ***** válasza:
Előszőr is tesztelj, az se kizárt hogy csak valami aprócska dolog miatt késik pár napot. A többit csak azután.
2014. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Szerinem ha annyira izgulnál már rég vettél volna egy tesztett és akkor tudnád hogy terhes vagy e vagy sem.

Tehát vegyél egy tesztet csináld meg és utánna okosabb leszel. Gyakorin nem tudják elvenni tőled a gyereket, sem irás alapján megmondani hogy terhes vagy-e?..

2014. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én nyelvem megmondom, hogy az vagy e vagy sem, keress meg
2014. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!