Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltudjuk vetetni a gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudjuk vetetni a gyereket, a szülők bevonása nélkül is? 15/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy hónapja élünk szexuális életet, és ma rosszul lett..., hányt, fájt a feje, felhívott, hogy közölje, szerinte gáz van. Suli után elmentem a patikába, vettem 3 terhességi tesztet, elvittem Neki. Mind a három pozitív lett :(. Igazából Ő is, meg Én is rohadtul kétségbe vagyunk esve, elszeretnénk vetetni a gyereket, de félek, ha a szüleink megtudnák, engem kiherélnének, és a szerelmemet eltiltanák tőlem, amit nem szeretnénk. Van olyan hely Budapesten, ahol fájdalommentesen, és szülőktől mentesen megoldható lenne elvetetni a gyereket? 15/F; 14/L. Eszméletlen sürgős lenne!
2014. szept. 23. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
52%

" Remélem nem engedélyezik az abortuszt és megtudjátok mi a felelősség."


Mert az nagyon jó lenne a megszületendő gyereknek, ha beleszületne egy tini anyából, tini apából álló szülőpár családjába, nagyszülők kényszerből nevelnék, apuka nyilván nem bírná soká és lelépne. Értem hogy büntetnéd ezt a két szerencsétlent, de a születendő gyerek egész élete egy büntetés lenne, szerinted megérdemelné a szülei hülyesége miatt?


"Jó érzés 15 évesen gyilkossá válni?"


Akármennyire is szeretné néhány kretén valláskárosult így beállítani, az abortusz az nem gyilkosság. Az embriónak nincs személyisége, nem érző lény, csak egy halom alig differenciált sejt.

2014. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

#49! Leüvöltés volt, leüvöltéssel, illetve emlegették Anyukámat... :D

Ennyi volt, délelött elmentünk nőgyógyászhoz (négyen, a szüleivel.)

Jövő hét kedd, 10:30-ra kell vissza mennünk, hogy korrigálják a "hibát".

Nem volt se eltiltás, se semmi.

2014. szept. 24. 20:55
 53/63 anonim ***** válasza:
36%
Örülök, hogy jó vége lett. Gondolom a leckét nagyon megtanultátok.
2014. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
92%

Vigyázzatok ezek után!

Én adok neked egy virtuális pacsit, amiért nem futamodtál meg, és mellette állsz.

2014. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ettől lesz valaki igazán férfi. Hogy van gerince, mersze ilyenkor.
2014. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
63%
Ugye, hogy nem lettél kiherélve? :).
2014. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Szerecsére nem lettem, bár azért voltak furcsa pillanatok, amikor azt hittem, hogy megszabadulok a heréimtől.
2014. szept. 25. 07:05
 58/63 anonim ***** válasza:
Szó szerint mit mondtak erre a szülei? Melyik volt mérgesebb az apa vagy az anya?
2014. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
22%
Korrigálják a hibát? Basszus az a hiba a gyereked amit a ti hülyeségetekből csináltatok. Te vagy a hiba nem az a gyerek..
2014. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 PearlDiver ***** válasza:
15%

#51 gondolj bele hogy te is ilyen sejthalmazként kezdted. Mi a gyilkosság, ha nem az élő megfosztása az élettől?

A magzat ráadásul védekezni sem tud.

Ha megölsz egy felnőtt embert álmában, talán érez valamit? Utána meg már úgyis mindegy, mi?

Az abortusz leggyakrabban felelőtlen emberek menekülése a felelősségtől, ezzel feláldozva egy életet, hogy relatíve gondtalanul élhessenek tovább. Nem azt mondom, hogy minden ilyen botcsinálta szülőnek fel kéne nevelni a nem tervezett gyereket, de nagyon kegyetlen cselekedetnek tartom a magzatgyilkosságot.

2014. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!