Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltudjuk vetetni a gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudjuk vetetni a gyereket, a szülők bevonása nélkül is? 15/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy hónapja élünk szexuális életet, és ma rosszul lett..., hányt, fájt a feje, felhívott, hogy közölje, szerinte gáz van. Suli után elmentem a patikába, vettem 3 terhességi tesztet, elvittem Neki. Mind a három pozitív lett :(. Igazából Ő is, meg Én is rohadtul kétségbe vagyunk esve, elszeretnénk vetetni a gyereket, de félek, ha a szüleink megtudnák, engem kiherélnének, és a szerelmemet eltiltanák tőlem, amit nem szeretnénk. Van olyan hely Budapesten, ahol fájdalommentesen, és szülőktől mentesen megoldható lenne elvetetni a gyereket? 15/F; 14/L. Eszméletlen sürgős lenne!
2014. szept. 23. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%
nem
2014. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
69%

Kiskorúak vagyok kell a szülöi aláirás !


A mai tiniknél luxus gumit huzni ?

2014. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
83%
18 év alatt az orvosi dolgokhoz szülői engedély kell.
2014. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
82%
Csak a szülőkkel, de baromi gyorsan. Vagy apuka leszel, ami sokkal rosszab lenne neked, mint egy ejnye bejnye anyuéktól. Szóval szülők elé. Most
2014. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
94%
Úgy tűnik kicsit elhamarkodtátok a szexuális életet, ezt nem lehet szülők nélkül megoldani.
2014. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen hely sehol.

Ez kb 26-30 ezer Ft. Egy gyerek eleve nem tud kiperkálni ennyit. Másrészt ez egy műtét. Amit csak szülői beleegyezéssel végeznek el.


Nagyon gyorsan szóljatok otthon, még mielőtt késő lesz!

2014. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Kedves Kettes! Mégis, hol a f.@.s.z.o.m.b.a.n olvastad azt, hogy nem volt gumi? Képzeld, volt, és kiszakadt...
2014. szept. 23. 23:38
 8/63 anonim ***** válasza:
78%
72 órás tabi ? És nem lenne akkor most pánik .... Alap h ha szexuális életett kezd egy lány akkor nödokit keres ...gyogyszer rákszürés stb miatt
2014. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
89%
Bukó haver, látod, ez a vége, ha nem vagytok eléggé felkészülve! Herélés lesz a vége, minél hamarabb szólni kell a szüleinek/szüleidnek.
2014. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
77%

"Képzeld, volt, és kiszakadt..."


Jóóóvanazúúggyyy. Hamar megoldottátok a problémát, gratulálok. Mindketten elég érettek vagytok a szexuális élethez :D


A szülőkre meg szükség lesz. De ne félj, miután a csaj apja téged feldarabolt, valszeg a kislánya is fog kapni vagy kettőt.

2014. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!