Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltudjuk vetetni a gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudjuk vetetni a gyereket, a szülők bevonása nélkül is? 15/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy hónapja élünk szexuális életet, és ma rosszul lett..., hányt, fájt a feje, felhívott, hogy közölje, szerinte gáz van. Suli után elmentem a patikába, vettem 3 terhességi tesztet, elvittem Neki. Mind a három pozitív lett :(. Igazából Ő is, meg Én is rohadtul kétségbe vagyunk esve, elszeretnénk vetetni a gyereket, de félek, ha a szüleink megtudnák, engem kiherélnének, és a szerelmemet eltiltanák tőlem, amit nem szeretnénk. Van olyan hely Budapesten, ahol fájdalommentesen, és szülőktől mentesen megoldható lenne elvetetni a gyereket? 15/F; 14/L. Eszméletlen sürgős lenne!
2014. szept. 23. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
6%
Na ezért háborít fel ha gyerekek szexelnek. Remélem nem engedélyezik az abortuszt és megtudjátok mi a felelősség. Jó érzés 15 évesen gyilkossá válni?
2014. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
83%

Menjetek a szülőkhöz mielőbb és kérjetek segítséget. Biztosan nem könnyű, de ez az egyetlen megoldás. Annyira szeretnék valami okosat vagy vigasztalót mondani, de nem tudok. Sajnállak benneteket, képzelem, hogy mekkora a pánik mindkettőtökben. Nem felejtettem el, hogy én is voltam fiatal és szerelmes. Most így felnőttként, szülőként egy hasonló hírtől én sem lennék boldog, de biztosan minden módon segítenék a gyermekemnek. A következményekre ráérsz később is gondolni, most a legfontosabb, hogy mielőbb kapjatok felnőttől segítséget.

41-es te felnőtt vagy? Mert ha igen, szégyellhetnéd magad , hogy ilyen gondolataid vannak. A gyerekek hibáztak, de te meg egyszerűen zsigerből vagy gonosz és rosszindulatú. Ugyanez lenne a véleményed, ha a te lányodról/fiadról lenne szó?????

2014. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 42-es, szerintem 41-es válasza eléggé szélsőséges és nem is értek vele egyet, de szerinted ki csinálta a gyereket? Nem az Úristen, hanem ők! Igen is az ő hibájuk. Mindenesetre sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek és remélem jó végkimenetel lesz a vége.
2014. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 43-as. Igen a gyerekek hibáztak, ahogy én is írtam. De nem kell jobban elítélni őket, mint a hibázó felnőtteket. Én már találkoztam felnőtt, védekezés mellett teherbe esett nővel, mégsem beszélt vele senki ilyen stílusban, mint ahogy itt némelyek. Próbáltam inkább lelket önteni beléjük, még mielőtt valami nagyobb baj történik. Pont azért, mert kamasz gyerekekről van szó, akik hajlamosak dósok felelőtlen és buta dolgot elkövetni, főleg ha nem találnak meghallgatásra.
2014. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
51%
Mondasz valamit 44-es, mindenesetre sajnálom őket, nem lennék a helyükben, ilyen fiatalon ilyen nehéz megpróbáltatásokkal kell szembe nézni...
2014. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
Elmondtam a szüleinek, most nőgyógyaszaton vagyunk, mindjárt behívja a doki. Nem akadtak ki, mivel sejtették.
2014. szept. 24. 11:54
 47/63 anonim ***** válasza:
85%
Na látod, nem is volt olyan nehéz elmondani, ígérj meg nekem valamit, te jóember, állj ki mellette, mert nagyon nehéz idővel fog szembenézni a barátnőd.
2014. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Egy éve ismerem, azóta mindíg ott voltam mellette, most sem lesz másképp!
2014. szept. 24. 11:57
 49/63 anonim válasza:
Na mitortent? :D
2014. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha az én gyerekem lenne 18 éves koráig nem mehetne iskolán kívül sehova, és utána meg viszlát. Hibáztak igen. És ki bűnhődik? nem a kis hülyegyerekek hanem a magzat aki meghal. Remélem eltiltanak egy életre.
2014. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!