Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltudjuk vetetni a gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudjuk vetetni a gyereket, a szülők bevonása nélkül is? 15/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy hónapja élünk szexuális életet, és ma rosszul lett..., hányt, fájt a feje, felhívott, hogy közölje, szerinte gáz van. Suli után elmentem a patikába, vettem 3 terhességi tesztet, elvittem Neki. Mind a három pozitív lett :(. Igazából Ő is, meg Én is rohadtul kétségbe vagyunk esve, elszeretnénk vetetni a gyereket, de félek, ha a szüleink megtudnák, engem kiherélnének, és a szerelmemet eltiltanák tőlem, amit nem szeretnénk. Van olyan hely Budapesten, ahol fájdalommentesen, és szülőktől mentesen megoldható lenne elvetetni a gyereket? 15/F; 14/L. Eszméletlen sürgős lenne!
2014. szept. 23. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy komolyra fordítva a szót, te tudod milyenek a szülei. Ha már eddig eljutottatok, akkor az eltiltásnak sok értelme nincs. Ha meg az apja megdug a gumibottal... hát istenem, túléled :D


Ne attól fossál, hogy veled mi lesz meg a csajoddal mit csinálnak, hanem attól, hogy egy abortuszból lehet maradandó károsodás is...

2014. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
Eltiltani maximum Őt fogják tőlem, és nem fordítva. Az Én szüleim elég lazák, és egyébként se kommunikálunk sokat, akkor sem, ha Magyarországon vannak. Attól a gumibottól viszont félek..
2014. szept. 24. 00:28
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok fax lenni, de 100%, hogy el fogják.
2014. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Namost ha a lány apja tényleg rendőr, akkor ne aggódj azon, hogy megver vagy feldugja a gumibotot. Ő tudja a legjobban, hogy ez minek minősül és mit lehet kapni érte, szóval nem fogja megkockáztatni. Üvöltözni azt lehet, hogy fog, eltiltás az is nagyon kinéz. A csajnak ezerszer rosszabb lesz, mert 5-10 év múlva te már a kanyarban se leszel, de ő még mindig a 14 évesen abortuszolt fekete bárány lesz a családban.


Abban ugye egyet értünk, hogy valamit tenni kell, mert a nem cselekvésből 9 hónap múlva baba lesz. Abortusz csak a terhesség első időszakában végezhető, amiből ha jól sejtem már eltelt egy hónap.


Szóval nem halogathatod, holnap elő kell állni a dologgal, máskülönben csak halogatódik és halogatódik, aztán kifutsz az időből. Az aborusz leszervezéséhez is idő kell.

2014. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
56%

" Ő tudja a legjobban, hogy ez minek minősül és mit lehet kapni érte, szóval nem fogja megkockáztatni."


De szenya vagy, ezt direkt nem mondtuk el neki :D

2014. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Ne a gumibottól félj, hanem attól, hogy elcseszed a párod életét, az sokkal fontosabb. Egyébként a rendőr szülők sem szadista állatok, nem kell félni tőlük.


Amúgy meg neten találsz ilyen tájékoztatókat, elég részletesen le van írva minden lehetőség:

[link]


El kell menni orvoshoz azonnal, elmenni szülőkhöz megmondani, utána megbeszélni, mi legyen. Nem lesz könnyű, de meg kell tenni.

2014. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Kedves #34! Az apja, valamint az anyukája is rendőr. 10év múlva is együttleszünk, ha törik, ha szakad. Egy évet vártam rá, és ziher, hogy senki nem szakít el minket egymástól.
2014. szept. 24. 01:09
 38/63 A kérdező kommentje:
Kedves #36! Szülökhöz nem tudunk elmenni, csak az Ő szüleihez. Az Én szüleim enyhén Únión kívül vannak.
2014. szept. 24. 01:10
 39/63 anonim ***** válasza:
Nem kérdés.. El kell mondani.
2014. szept. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

Tisztára Rómeo és Júlia...

Ha nem kamu,akkor lesz még itt pár közösülés de azt nem fogod élvezni

2014. szept. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!