Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltudjuk vetetni a gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudjuk vetetni a gyereket, a szülők bevonása nélkül is? 15/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy hónapja élünk szexuális életet, és ma rosszul lett..., hányt, fájt a feje, felhívott, hogy közölje, szerinte gáz van. Suli után elmentem a patikába, vettem 3 terhességi tesztet, elvittem Neki. Mind a három pozitív lett :(. Igazából Ő is, meg Én is rohadtul kétségbe vagyunk esve, elszeretnénk vetetni a gyereket, de félek, ha a szüleink megtudnák, engem kiherélnének, és a szerelmemet eltiltanák tőlem, amit nem szeretnénk. Van olyan hely Budapesten, ahol fájdalommentesen, és szülőktől mentesen megoldható lenne elvetetni a gyereket? 15/F; 14/L. Eszméletlen sürgős lenne!
2014. szept. 23. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
93%

"Kedves Tizes! Akkor szarja az Apja az utolsót, ha megüti Őt!"


Na igen, előttem már leírták, hogy ha a helyén lennének a tökeid, akkor nem ide toltad volna ki a kérdést, hanem az apja elé állnál. De azért ennél a hozzászólásodnál felnevettem:


"Esetleg az Én szüleimmel nem lehetne ezt megoldani?"


Nem bameg. Egy műtéti hozzájárulást nem írhat alá sem anyád, sem apád, sem egy utcáról betévedt csöves, sem én csak az ő szülei.


Jó lenne, ha felnőnél egy kicsit és komolyan vennéd a dolgot..

2014. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Korrekt vagyok én, csak amivel a gyereket csináltam, a jövőben még szeretném használni...na most, ha elmodnom, akkor minimum kiherélnek...mind az Én szüleim, mind a barátnőm szülei.
2014. szept. 24. 00:04
 23/63 anonim ***** válasza:
86%
Most már megtörtént. Ha tényleg kiherélnének, akkor mindenképpen ki fognak herélni, ez elkerülhetetlen.
2014. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
94%
Nem érted meg, hogy nincs más választás? Szülők nélkül, az ő szülei nélkül ezt nem lehet megoldani.
2014. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
87%
És még mindig nem esik le neki... Szerinted mi a könnyebb? a., Felnevelni egy húsvér embert b., Összeszedni magad, kiállni, mint egy férfi és elmondani ezt az esemény a szüleinek, nem értem miért aggódsz, hogy kiherélnek, nem úgy néz ki, mintha rendelkeznél velük.
2014. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
76%

"Korrekt vagyok én, "


Vagy a fas. zt vagy korrekt, kis sunyi g.c| vagy , már ne haragudj.

2014. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, ha kiherélnek, csak a szerelmemhez ne érjenek egy ujjal sem! Most is Ő fél, hogy valami bajom lesz ebböl...itt van mellettem, és zokog. De úgy döntöttem, holnap délelött elmegyek faterjához, elmondom neki, és lesz, ami lesz.
2014. szept. 24. 00:16
 28/63 anonim ***** válasza:
83%
Végre, az első értelmes kijelentésed... Figyelj ennek sajna bukó lesz a vége, készüljetek fel mind lelkileg, nagy valószínűséggel el fognak tiltani tőle, de mondjuk így is,.úgy is ez lesz a végkifejlet.
2014. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Ne, ezt a bukó szót ne írd le, kéthete buktam egy hatalmasat, bele egy Ivecoba, azóta fájdalmas még hallani is.
2014. szept. 24. 00:21
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
2014. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!