Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem, hogy lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy lehetnek valakik annyira bátrak, hogy bevállalják a megszakitásos védekezést? Nem félnek az abortusztól?

Figyelt kérdés
én hülyére idegeskedném magam minden hónapban. 2 barátnőm is igy lett terhes. itt meg szidnak, hogy a tabival tönkreteszem magam, de én csak ebben bizok.
2010. jan. 13. 23:09
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
jaj, megnéztem a képeket. eddig se voltam abortuszpárti ( csak ha tényleg nyomós ok van arra, h vki ne tartsa meg ), de most sokkot kaptam. azok már kifejlett gyerekek!! borzalom :S
2010. jan. 14. 01:15
 12/31 anonim ***** válasza:
Én 7 évig szedtem a Lyndinette 20-at és jól meg is szívtam. Októberben hagytam abba a szedését és azóta hormonproblémáim vannak, egész hónapban barnázok. Fantasztikus.
2010. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Én nem szedek tablettát, nem is fogok. Nem csak a tinik használnak megszakításos védekezést, sőt. Inkább összeszokott párok, akiknek úgysem lesz mellette gyereke, mert nem lesz, de nem is lenne baj, ha nem lenne. Nem hinném, hogy illő dolog őket elítélni.
2010. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Vagyis nem is lenne baj, ha lenne. Szerintem akiknél nem okozna gondot egy gyerek nem szép dolog elítélni a megszakítás miatt. Ha úgysem lenne gond a gyerek, és nem akar szedni semmit, akkor miért ne védekezhetne így? Senkinek sem árt vele. Ilyen pároknál még az sem gond, ha esetleg nem sikerül pontosan megszakítani az együttlétet. Azonban tény, nem igazán lesz babájuk, csak amikor majd tényleg akarják.
2010. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
1358-nak. a kérdező biztosan nem azokra gondolt akik ha besikerül akkor is felnevelik, és nem okoz gondot. szerintem azokra gondolt, akik ha besikerül elvetetik, de nem tesznek kb. semmit azért h ne sikerüljön így be. a megszakítás kb. semmi.
2010. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Tudod én azt vallom, hogy senkinek semmi köze hozzá, mert ez komolyan így van. Én sem szeretném ha beleszólna bárki mit teszek, én sem szólok más dolgába. Nekem sosem volt abortuszom, de eszembe sem jut megszólni másokat, mert tényleg nincs hozzá közöm, nemhogy ennyire nyíltan megszóljam :S Szerintem mindenkinek van saját problémája és azzal illik foglalkozni. Ez csak az én magánvéleményem.
2010. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
igen,ez alapesetben tényleg igy is van csak mikor naponta 50 kérdést tesznek fel,hogy a barátommal igy "védekezünk",késik a mensim,terhes lehetek?stb. Akkor már én is aztmondom hogy nem értem őket.Jó,tegyék ezt de akkor utána nem kell siránkozni ha becsuszik a gyerek,vagy védekezni kell normálisan.Ezeknek meg mindig cska utána jut eszébe.
2010. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Na igen, de tegyük hozzá az is hozzátartozik, hogy amelyik kérdés nem tetszik nem kell rá válaszolni. Szóval én is kikerülök elég sokat, amire nagyon nem találnék szép szavakat, inkább kihagyom, megfogalmazom magamban a véleményem, nem pedig "kibeszélem" a kérdezőket egy másik kérdésnél. Ez szerintem egyáltalán nem korrekt.
2010. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A másik dolog az, hogy bárki kerülhet még ilyen helyzetbe, és akkor hogy fog esni az, ha konkrétan az "őféle" emberekről külön kérdést is kiírnak? Tényleg bárkivel megtörténhet, sosem tudni, mit hoz a jövő.
2010. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Hát ezt most kérem ki magamnak,velem nem fog megtörténni ,hogy védekezés nélkül szexelek amig nem akarok gyereket.Amugy miylen kibezsélés?Feltett egy kérdést,válaszolhatnának rá akár azok is akik ezt a módszert alkalmazzák,semmi sértőt,degradálót nem irt a kérdező.
2010. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!