Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem, hogy lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy lehetnek valakik annyira bátrak, hogy bevállalják a megszakitásos védekezést? Nem félnek az abortusztól?

Figyelt kérdés
én hülyére idegeskedném magam minden hónapban. 2 barátnőm is igy lett terhes. itt meg szidnak, hogy a tabival tönkreteszem magam, de én csak ebben bizok.
2010. jan. 13. 23:09
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
még mindig jó 5 kg-t hízni tablettától, mint 15-öt, m terhes lettél... egyébként nem csak tabi van a világon, hanem gumi meg nouvaring is. egyik sem borítja fel a hormonrendszeredet, de véd. sztem aki megszakítással védekezik, az non primitív és műveletlen. ennyi.
2010. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
a gumi sokszor kiszakadt, pedig tudtuk hasznalni. a nuvaring meg sztem nalunk nem elterjedt :S meg abban nem bizok. nem tudom elképzelni, h az nem csuszik ki? :))
2010. jan. 13. 23:15
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem bátrak, hülyék!!! A mai tabik már nem tesznek tönkre, csak jót kell tudni kiválasztani mindenkinek.
2010. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
43%
En 5 evet csinaltam megszakitassal a baratnommel, es meg sehol semmi. Szoval....
2010. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy 5 év alatt nem törted el a lábad,más emberek a földön még igen,és eltörheted holnap vagy holnap után is.

Amugy engem nem igazán érdekel,mindenki azt csinál amit akar az életével,nekem mindenestre nem ér meg annyit hogy minden hónapban emiatt kelljen aggódnom,ugyh inkább védekezek.

2010. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
felelőtlen hülyék, nem bátrak. ismerek olyat aki évek óta semmivel sem védekezik és semmi nem volt, én meg gumival, sosem anélkül, és sosem nem szakadt ki, mégis meglett a baj. (mondjuk nem híztam tőle 15kilot ahogy írta vki, igaz elvetettem)
2010. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%
amugy nem értem mi jó abba hogy valaki igy védekezik amikor a legjobb lenne akkor rántja ki...jolehet...najó én nem szolok semmit mertmi sehogy nem védekezünk de mi babucit szeretnénk..elötte tabi volt..nah pusz babus21
2010. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
de miért kell leugatni a fejemet? marmint nem ratok gondolok. leugatnak, mert tabit szedek, ha meg az ovszert ajanlom, akkor meg az a bajuk, h h lehetek mar olyan, h " szegeny " paromnak gumit kell huznia. amugy mondom, ez a 2 eset engem nagyon elriasztott :S masok meg gyereket akarnak, erre jönnek vmi felelőtlen kis tinik, akiknek nem gond egy abortusz. :S
2010. jan. 13. 23:49
 9/31 anonim ***** válasza:
nem mindenki rendelkezik megfelelően fejlett felelősségtudattal(meg sokan semmilyen tudattal/tudással)... ennyi a történet.
2010. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem tudom őket megérteni. főleg hogy ha netán bekövetkezik a baj akkor irány abortusz 20-30 ezer és ha rosszúl sül el akkor lehet már nem lehet gyereke. Az hogy valaki nem esik annyi ideig teherbe akkor annak szerencséje van. pl utána olvastam és 4 csoportba lehet sorolni ezeket ahogy kivettem itt a gyakorikérdéseken ez a 4 fajta válasz érkezett álltalában plussz utána néztem neten és helytálló magyarázoatokat is találtam.(linkelni nem tudok de tömören saját szavaimmal leirom mire jutottam)


1. Évekig csinálja és sose esik teherbe. Ha meg gyereket akar akkor semmi gondja nincs

2. Évekig csinálja és sose esik teherbe, de ha gyereket akkar akkor derűl ki nem annyira termőképes valamelyik fél és ez miatt nem volt gond belőle.

3. Pár évig csinálják aztán még is bekövetkezik a baj és terhes lesz.

4. Első ilyen próbálkozások után kapásból teherbe esnek.


Magyarázatok amiket találtam külömböző oldalakon meg amik után utána olvastam, vagy orvos ismerősöm megkérdeztem. Sorrendbe irom.


1. Nem annyira termőképes a nő vagy a férfi spermái nem annyira élénkek és igy ha egy kevés belé is jut nem esik tőle teherbe, de hagyobb mennyiséget kap már igen. Tudni kell hogy a spermium folyamatos szivágrásban is lehet aktus közben.

2.Ugyan az mint az elsőben csak egy fokkal súlyosabb mert nagyobb mennyiségtől is nehezebben esik teherbe, utána hónapokig kell próbálkozni mire teherbe esnek.

3.Ehez tudni kell hogy lehet korai ejakuláció is orgazmus elött ami néhány másoperctől percek mulván is bekövetkezhet ez lehet részleges is mint az egyes esetben leirtak vagy amikor orgazmussal is együt jár de az érezhető, de a részleges már nem, ezt 2 csoportba sorolják egyik az amikor már volt másik az amikor késöbb alakúl ki.

4. Mind a ketten egészségesen élnek és termőképesek, a férfi spermiumok normális számba nomrális működésbe vannak és a csajnak sincs semmi gondja és az előváladéktól vagy a szivárgástól rögtön teherbe is esik.


Az hogy ki mennyire termőképes vagy hogy a spermiumok száma és mozgása megfelelő elég sok dolog befolyásolja ahogy olvastam, de pl ilyenek hogy befolyáolja a dohányzás az alkohol a drog, eszik gyümölcsöt vagy nem, normális kajákat eszik vagy sem tehát főtt kaját nem ilyen konzervet, vizet iszik vagy valami szinezék anyagban gazdag italt pl kóla, sportól vagy nem sportól valamit. stresszes vagy nem stresszes stb stb.


És akkor még egy két dolog ami egy részét itt találtam és igazat beszélt az illető mert utána néztem meg kérdeztem. szóval most ezeket csak bemásolom mert nem akarom leirni mert le vannak mentve szóvalha valaki láismer az irására akkor elnézést kérek ha zavarja hogy csak úgy bemásoltam ide, de szerintem teljesen igaza van.:


Ugyanis az előváladékot az un. Cowper mirigy termeli és juttatja a hugycsőbe azzal a céllal, hogy eltávolítsa az ottrekedt vizeletet, mivel a vizelet savas PH-ja károsítja a spermiumokat.


Namost ha a hugycsőben nem vizeletmaradványok voltak hanem spermium, akkor az előváladék spermiumot fog tartalmazni. De ha a fiú pisilt mióta utoljára ejakulált akkor minimálisra csökken az esélye, hogy az előváladékban legyen spermium, azé meg közel nulla, hogy életképes is legyen.


De az előváladékot ne tessék összekeverni azzal, hogy mielőtt a férfi eléri a csúcsot (itt fontos kihangsúlyozni a CSÚCSOT szót) és akkor "visszafolytja" az orgazmusát akkor már lehet részleges ejakulációja, így az a tény, hogy az előváladékban az esetek nagyrészében nincs spermium még nem teszi a megszakított közösülést megfelelő védekezéssé.


A korai magömlést, amikor az ejakulátió néhány másodperctől, néhány percen belül bekövetkezik általában két csoportba osztjuk. Az egyik az, amikor mindig volt, a másik a kialakult.

Kis érdekesség: 37°c-on 15-18 óra, 20°c-on 40-72 óra, hüvelyben(savanyú környezet) 2 óra, méhben 25 óra, petevezetékben 48 óra a sperma élethossza.


És akkor az abortuszról pár jó irás a leglesőt a figyelmetekbe ajánlom pár képsor 7-8 hetes abortusznál vagy annál többnél.

[link]

vagy itt egy másik

[link]

Lényeg nem érdemes kockáztatni valamilyen védekezés mindenképp kell. Próbáltam mindent leirni ami igy hirtelen eszembejutott, szerintem oltári nagy baromságokat nem irtam fpleg hogy utána lehet nézni neten is utána olvasni több helyen, ha mégis baromságot irtam nem oltást várok hanem értelmes választ és azt is hogy miért.

2010. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!