Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztaltak! Tudtok tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltak! Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A lányomnak szeretnék gyógyszert íratni,de ő ellene van Azt mondja hogy az ismerősei közül mindenki azt mondja nem szabad szedni,mert nem fejlődik ki rendesen a méhe,a nagy hormontartalmútól egyenesen retteg,aminek kicsi a hormontartalma,arra meg azt mondja semmit se ér,simán terhes lehet mellette.Egyébként 16 éves.Vékony(súrolja a sovány határát)(De pl nincsenek nagy mellei)

Én nem tudok mivel érvelni,mert soha nem szedhettem a betegségem miatt.

Mitévő legyek?


2010. jan. 12. 12:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Még valamikor az első oldalon írtam Neked!

Most, hogy elaludt a kisfiam újból beléptem.

11 évig szedtem folyamatosan fogamzásgátlót. 4 évig Triregolt, aztán váltani kellett, mert éreztem hogy valami nem jó. Írt fel az orvos másikat, de az sem volt jó. Aztán megkaptam a Femodent, és ezt szedtem végig. Azért hagytam abba, mert babát akartunk. 3 hónapig védekeztünk gumival, aztán mehetett élesben. 9,5 hónap múlva megszületett a kisfiunk.

Én 32 éves vagyok, rengeteg korombeli, fiatalabb és idősebb ismerőssel. Senkinek nem volt a tablettától komolyabb baja. A súlygyarapodás nálam is megvolt, de nekem nem is ártott. Hízás után lettem a 175 cm-hez 55-58 kiló.

Menjetek el a lányzóddal együtt a nőgyógyászhoz. Ha nem is írattok fogamzásgátlót, legalább az első vizsgálaton túl lesz.

Gratulálok a gyermekedhez. Szeretném, hogy majd az én gyerkőcöm is nyíltan tudjon velem beszélni a dolgairól.

2010. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok.Mindenkinek.

Köszönöm,remélem sikerül olyan emberkét nevelned aki nem okoz neked csalódást.(mármint nagyon komolyra gondolok,hiszen az aprókat nem lehet kiküszöbölni.)És nem is kell.Igen,büszke vagyok rá/rájuk.Nagyon sokminden rosszon mentünk keresztül az elmult évben,és nekem már csak ők maradtak.Én ha valakinek gyerekeket kívánok,csak olyanokat mint ők.Mindenki a mai tiniket szidja,hogy milyenek..linkek..isznak...cigiznek...csak a buli meg a szex érdeki őket.Ilyenkor mindig haragszok mert kivételek mindig vannak.Nem csavarognak,nem hazudoznak,jó tanulók.Ami hibájuk van,az a sok rossznak (is) köszönhető.(de ez egy kölön történet)ők sem tökéletesek mint senki sem.De ne is legyen tökéletes ember a földön.Szerintem:D

Bocsi hogy elkanyarodtam a témától.

2010. jan. 12. 22:01
 33/33 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen ajánlom, bár se orvos nem vagyok se elég idős h sok tapasztalatom legyen, de annyiszor hallani hogy így szakdt ki az óvszer meg úgy.. ez legalább biztos, és azt mondom inkább most (ha 16 éves) még egy jó 10 évig védelem, és utána gyerek, ha egyáltalán akar majd. PErsze 16 évesen (és 18 évesen mint én) egészséges ember nem akar :P A folytonos para meg sokkal sokkal rosszabb(még úgy i hogy szedtem, úgy is kételkedtema hatásában, de nem, hat :D). Ha annyira nyílt hogy ilyesmit elmond, valószínű hogy szedni is fogja, rendszeresen, mert ez a kulcsa.
2010. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!