Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 év alatt szülő nélkül el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt szülő nélkül el lehet vetetni a babát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és hát terhes lettem. csináltam 2 tesztet és mind a 2 azt mutatta hogy az vagyok. szüleimnek nem merem elmondani. meg van az abotuszra a pénz de nem tudom hogy szülő nélkül meg e csinálják.
2014. jún. 29. 10:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%
Undorítóak itt az emberek, ítélkeznek és még választ se adnak, pedig elvileg erre való ez az oldal nem arra, hogy még rosszabbá tegyék a helyzeted... Nagyon sajnálom, ami veled történt, ez borzasztó, kitartást az elkövetkezendőkhöz!
2014. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem kéne ilyennel viccelni, kislány!

Nem vagy következetes, a kérdésindítód és a kommentjeid ég és Föld, így egyértelmű, hogy kamu.

2014. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó ilyeneket inkább ne írjál! Ha kamu, ha nem, inkább jobb nem kockáztatni!
2014. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
55%
Kamu...
2014. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kérdező egy egyszerű kérdést tett fel, nem azt kérte hogy ítélkezzetek...és ha egy r_bi lenne?? az is az ő dolga, már bocsánat. Olyan is előfordul hogy kilyukad a gumi, de nem veszik észre, vagy elfelejtik leellenőrizni...vagy gyógyszert szed és véletlen nem figyelt hogy mondjuk befolyásolta egy másik gyógyszer...nem mindenki egy felelőtlen k_rva attól mert fiatalon terhes lesz...ha meg valóban ilyen szerencsétlenség történt akkor mélyen szégyelljétek el magatokat hogy ítélkeztek, meg hogy nem így kéne reagálni...mindenki máshogy dolgozza fel az információkat...
2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!