Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 év alatt szülő nélkül el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt szülő nélkül el lehet vetetni a babát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és hát terhes lettem. csináltam 2 tesztet és mind a 2 azt mutatta hogy az vagyok. szüleimnek nem merem elmondani. meg van az abotuszra a pénz de nem tudom hogy szülő nélkül meg e csinálják.
2014. jún. 29. 10:33
1 2 3
 1/25 199303 ***** válasza:
szerintem kell szülő is hozza mert kiskoru vagy
2014. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Gondolkodni is kellett volna, nem csak toszni mint a nyulak.

Szülő is kell hozzá.

2014. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Kell hozzá szülő.Mellesleg fogadd gratulációmat...
2014. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
#2 ribik nem gondolkodnak.
2014. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
kell a szülő beleegyezése...szóval nem tudod eltitkolni...mond meg, hogy véletlen terhes lettél és szeretnéd elvetetni mert még nem szeretnél babát, nem érzed kész magad erre, főleg, hogy még tanulnod kell...nem tudom milyenek a szüleid, de biztos megtudod velük beszélni, csak nehogy túl késő legyen!
2014. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5-ös:

".mond meg, hogy véletlen terhes lettél és szeretnéd elvetetni mert még nem szeretnél babát, nem érzed kész magad erre"


De b_szni azt tud.

Gratulálok kislány, qrva érett vagy, nem csak a kölyök kufircolás van meg a listán, hanem most már az abortusz is. Igazi nagy lány lett belőled.

2014. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem lehet teherbe esni. Aki annyira nagy, hogy szét tudja rakni a lábát, az tudja azt is, hogy ha nem védekezik vagy nem megfelelően teszi, akkor annak következményei lehetnek. Egy éretlen, buta kislány vagy, ahogy a korosztályodban sokan, akik azt képzelik, hogy felnőttek a szexhez.....de ahogy a mellékelt ábra mutatja, nagyon nem. Tiszta szégyen.....mond el a szüleidnek, mivel kiskorú vagy, ők is kellenek az abortuszhoz. Szánalom......
2014. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

elítélni ku..rvára el tudjátok az embert!!!! csak az a cink hogy az előzményeit meg nem tudjátok..

gondolom ti sem örülnetek ha megeröszakoltak volna titeket.. ja és most beszéltem a szűleimmel.. meg tarom a babát és mellette pszichológushoz is kell járnom..

2014. jún. 29. 10:53
 9/25 supra01 ***** válasza:

Nyugi, nem te vagy az egyetlen aki ilyen helyzetbe került!

A lényeg, hogy mondd el a szüleidnek. Persze biztosan kiakadnak, de hát ezen túl kell esi, utána pedig mindenben segíteni fognak neked!

Na csak bátran, és minél hamarabb!

Rengetegen sexelnek már 16 évesen, persze lehet azt biztonságosaban is, de most ez neked így jött össze!

Máskor vigyázz jobban!

2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Megerőszakoltak? Cigók tették veled? Ja, mellesleg gratulálok a gyerekedhez. Ha fiú lesz, akkor Jácint lesz a neve, ha lány, akkor Agrippína.
2014. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!