Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 év alatt szülő nélkül el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt szülő nélkül el lehet vetetni a babát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és hát terhes lettem. csináltam 2 tesztet és mind a 2 azt mutatta hogy az vagyok. szüleimnek nem merem elmondani. meg van az abotuszra a pénz de nem tudom hogy szülő nélkül meg e csinálják.
2014. jún. 29. 10:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakoltak akkor hogy a francba tartod meg? :O
2014. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom mi az istennek bunkó itt mindenki vele??? Ismeritek az előzményeket? NEM! Akkor meg minek rögtön ítélkezni? Szép emberek, és még viccelődnek is rajta mikor mondta hogy mi történt vele... Szánalmas mondhatom. Kérdező sajnálom ami veled történt és sok sikert a bébihez.
2014. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha erőszakból származik akkor ne tartsd meg, egész életedben arra fog emlékeztetni amikor csak ránézel.
2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#11es azért mert nincs hozzá szivem elvenni az életét.. olyan lenne az egész mintha megöltem volna a saját kisbabámat..és nem érdekel hogy ki az apa én akkor is fel fogom nevelni ha kell EGYEDÜL is..

#12es köszönöm szépen :)

2014. jún. 29. 11:39
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ha megerőszakolnak nem az az első dolgod, hogy szólsz a szüleidnek, hogy sürgősen 72 órás tablettával előzzük meg a bajt és mellé menjünk el a rendőrségre?!
2014. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 nem.. nekem nem az volt.. nagyon nagy trauma volt ez számomra..tudod 2 hétig magamba fordultam és senkivel sem beszéltem, alig ettem stb.. szüleim se tudták mi bajom..
2014. jún. 29. 11:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik megijednek, szégyenlik és nem merik bevallani az egészet, és olyanok is vannak akik nem képesek elvetetni egy babát, ha a szülei mellette vannak, még ilyen fiatalon is lehet belőle jó anya
2014. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
el is fogod tudni tartani? Magad el tudod már? a szüleidnek szülöd, vagy magadnak?
2014. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18 szerintem az már nem a te problémád hogy én hogy fogom eltartani.. megoldom és kész..
2014. jún. 29. 11:54
 20/25 anonim ***** válasza:
miért nem vettél be eseményutánit?:( jaj, szegénykém, kitartás!!!
2014. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!