Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tesztet 18 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tesztet 18 év alatt lehet venni szülő nélkül? Melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Mindegyik ugyanolyan megbízható. Akkor mutat biztosat, ha a menstruációd már 1-2 napot késik.

Az ára csak attól függ, hogy csak egy csík, ez kb 300 ft, vagy kazettás, ez 800-2000 ft-ig. Illetve van digitális is már, az még drágább.

2014. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi van akkor ha tegnap történt,de a menstruációm csak március elején fog megjönni? akkor is ugyanolyan megbízható?
2014. febr. 19. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem lettél terhes. Illetve még nem mutatja ki a teszt, ha az vagy.
2014. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első félig hülyeséget mond. Az adott aktus után minimum 14 nappal érdemes tesztet csinálni, addig nem mutat releváns eredményt.
2014. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ha tegnap történt, és nem akarsz gyereket, miért nem mész el egy esemény utáni tablettáért? Abortusz szimpatikusabb?
2014. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert nem múltam még el 18. nem tudom hol tudnék szülő nélkül venni.
2014. febr. 19. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász miért ne írná fel neked a receptet?
2014. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha annyira nagylány vagy, hogy felelőtlenül tudsz szexelni, akkor legyen már arra képességed, hogy a szüleid elé állsz, elmondod nekik mi van, és vállalod a következményeket. Az ilyesmi nem vicc, nem érdemes titkolózni. Aztán ha kiderül, hogy gáz van, meddig tudod titkolni a gyerekedet?? :)
2014. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem írtam félig sem hülyeséget. A te verziód: "aktus után 14 nap" és az enyém, egybe esik, általában.

Mint ahogy privátban is írtam, holnap menj és írass magadnak esemény utáni tablettát. 18 alatt is kiírják, ha úgy jobb keress fel egy tini ambulanciát. Közhely, de igaz: ha elég felnőttnek érzed magad a szeretkezéshez, akkor a következményeihez is vállald. Hozzátartozik a felnőtté váláshoz.

[link]

2014. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted csak a menstruáció előtt 12 nappal szoktak szexelni az emberek? Esküszöm, nem értem, hogy eshet általában egybe az, hogy két napja késik, meg az, hogy két hete történt a gond.
2014. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!