Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pasik, olyan nagy dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, olyan nagy dolog számotokra óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Tablettát nem akarok szedni, mert sok mellékhatásáról hallottam már és nem is tartom túl egészségesnek, a megszakításos "megoldásban" meg végképp nem bízok, nem egy ismerősöm esett már így teherbe, illetve úgy érzem nem tudnék kellőképp ellazulni szex közben, ha így védekeznénk. Sok fiú van a haveri társaságban, és ha felmerül a téma, szinte mindegyik úgy nyilatkozik a gumiról, hogy "soha", meg nekik úgy nem az igazi, stb... Tényleg olyan nagy kérés hogy húzzatok óvszert? Megtennétek a barátnőtökért?
2014. jún. 22. 17:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28-as: Friss papírt? A HIV vírus megfertőződésének 3 hónap az ablakperiódusa, tehát ennyi idő után mutatható ki a vérből.
2014. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
46%

Jó itt a válasz 22:


Nem halnak meg nők rákban tömegesen azért, mert fogamzásgátlót használnak. Nem tiltották még be a fogamzásgátlót azért, mert akár csak minden ötödik, vagy tizedik nőnél rák kialakulásához vezet a használata.

Az USA-ban a '60-as évek vége óta elérhetőek fogamzásgátlók és az azóta eltelt 50 évben sem haltak meg az akkor ezt használni kezdő nők tömegesen.

Ha így lenne, akkor kampányok figyelmeztetnék a nőket a hatalmas veszélyre és arra, hogy ne használjanak fogamzásgátlókat. Úgy állítod be a fogamzásgátlót a hozzászólásaidban, mintha ciánkapszula, vagy valamilyen radioaktív anyagot tartalmazó kapszula lenne, ami 100%-os halálozást okoz.


31:


És hány AIDS-es van Magyarországon? Így mondom: Az AIDS a leghülyébb veszély, ami miatt óvszert használok. Ezer másik, sokkal elterjedtebb nemi betegség van. Ráadásul a terhesség elkerülése is a fő okok között van, amiért védekezni kell.


Csak mert a médiában vagy a kultúrában felül van reprezentálva az AIDS aránya, veszélyessége, ezt nem kellene csak úgy átvenni gondolkodás nélkül. Nézd meg hogy hány AIDS-beteg van Magyarországon és hány egyéb nemi betegséggel fertőzött ember. Mennyi az új beteg évente, stb. és ezután gondold át újra a dolgot.


Amit a 28-as hozzászólásomban írtam az utolsó 2 bekezdésben, nem másolnám be újra, olvasd el inkább.

2014. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ez csak a te tapasztalatod. Az enyém meg az, hogy most nem tudják, hogy csak meddő maradta-e a tablettától, vagy daganatom is van-e tőle. Ha ilyen helyzetben lennél, akkor te boldogan szednéd tovább? Mert ezt írtam a kérdésemben, nem azt, hogy más nőknél mit okoz. Ha valamivel rossz tapasztalatod van, igyekszel elkerülni, vagy nem? Franciaországban pl. pont azt a tablettát tiltották be, amit velem 8 évig szedetett az orvosom, mert voltak nők, akik az általam is szedett tabletta okozta trombózis miatt haltak meg. Szóval ne,m, soha többet nem fogok tablettát szedni, mert nem vagyok hülye, hogy olyan szert vegyek be, amitől beteg lettem. Akinek semmi baja nincs tőle, az szedje nyugodtan, de én többet nem kérek belőle. De gondolom, én vagyok a hülye.
2014. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig továbbra sem értem, hogy miért válasszam azt a módszert, ami beleavatkozik a szervezetem működésébe, miközben olyan is van, ami csak annyit okoz, hogy az egyik félnek nem olyan jó a szex. Szóval az egészség kontra élvezet harcban nálam menthetetlenül az élvezet marad alul, sorry.
2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ha létezne férfi tabletta, én azt szedném óvszer helyett, kivéve szó szerint egyéjszakás kalandoknál. Oda a gumi a legjobb csak és kizárólag.


Meddővé tétel: Már 5 évvel ezelőtt gondoltam magamra és egy spermabankban elég spermám van lefagyasztva, hogy jó pár tucat megtermékenyítésre alkalmas legyen, arra az esetre, ha meddővé válnék vagy ilyesmi.


A nőknél is létezik petesejt lefagyasztás, illetve párok akár már a megtermékenyített petesejtet (zigótát) is előre lefagyaszthatják, amiből még nem, de majd egyszer akarnak gyereket.


Szóval ha már a technológia korlátait hozzátok fel, beszéljünk az egyéb technológiai előnyökről, például hogy a lehetséges meddőségre fel lehet készülni ilyen módszerrel, mint amit itt leírtam.

2014. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
35-ös: Honnan tudtam volna előre, hogy meddő leszek a fog.gátlótól? Szerinted úgy kezdtem szedni, hogy számítottam erre? Tudod, mindenki azt hiszi, hogy úgysem vele történik meg a rossz.
2014. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
De a kérdésemre továbbra sem válaszoltál: Te szednéd-e a tablettát úgy, hogy tudod, hogy meddő és daganatgyanús lettél tőle?
2014. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve vagyunk együtt. Fogamzásgátlót szedek. A párom óvszert húz. Más véleményét lesz.rom. Nekünk így jó. Amúgy egy szóval nem mondtam a paromnak g húzzon óvszert. Elég okos ő ahhoz, h belegondoljon, nem kell a baba még. Mindketten úgy lettünk nevelve, h elozzuk meg a bajt. Nekünk így kényelmes.

Kérdező: ha a pasid nem képes arra, h gumit húzzon, hagyd ott. Egy percet sem érdemel többet, ha azt nézi, neki mi jó vagy kényelmetlen es neked mi okoz esetleg maradandó károsodást. Ha tényleg szeret, akkor megteszi érted. És nem érdekelnek mások, akik írják, h akkor a nő mit tesz a ferfiert... Azért lássuk be, a férfiaknak kevesebb vesztenivalojuk van, szabadabban élhetnek, mint mi, nők. A szexben pláne nekünk kell előre gondolkodnunk.

2014. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!