Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy apa a lányával vesz síkosítót, potencianövelőt, meg óvszert?

Figyelt kérdés
Nem együtt elünk, de ha találkozunk es elmegyünk különböző boltokba vásárolni, simán vesz ilyeneket mellettem, válogatja hosszú perckig, a kasszánál pedig kiteszi jó feltűnően. Nekem ez borzasztóan kínos. Nem vagyok prűd, meg felnőttek vagyunk, de kicsit sem vagyok erre kiváncsi.
2012. okt. 1. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Mondd meg neki, hogy neked ez kínos.
2012. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális.
2012. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Aztuán hogy anyósom a páromnak és lányának nagy vidáman elmesélte hogy le akarta cuppantani apósomat az meg nem engedte neki, én semmin nem lepődök meg...
2012. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld meg szép szóval, ha nem megy tettekkel. Pl.

Ne menj be vele abba a boltba ahol ilyesmiket lehet kapni! Ha meglátsz a kosarában valami kínos dolgot akkor szépen elsétálsz másik kasszához vagy visszateteted vele ahol volt.

Én egyedül veszek ilyeneket, de mellé mindig veszek valamit, pl szappant vagy törlőkendőt amivel letakarom az árut. Mindig összefutok egy ismerőssel és nekem is kínos. Beszéld meg ezt mindenképpen Édesapáddal (ha jól értem te vagy a lány), ha nem megy akkor egyszerűen menj át másik kasszához vagy be se menj a boltba.

24/N

2012. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem vásárolnék vele ilyesmit, nem tartom normálisnak. Viszont azt sem, amit az egyik válaszadó írt: inkább vesz még valamit, hogy takargassa. Most komolyan, minek? Miért ciki mások előtt? Én biztos nem vásárolnék azért pluszban valamit, ami nem is kell.

Erről az jut eszembe, mikor az alkoholista anyám hozta haza a boltból a holt felesleges cuccokat, mert bezzeg szégyellt volna csak egy kétliteres borral kijönni onnét.

2012. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem zavarna. Én is veszek apukámmal tampont, meg óvszert is, ha éppen arra van szükség. Nálunk soha nem volt ilyenek miatt probléma, ráadásul nem is értem melyiket kéne szégyellni? A szexuális életet, vagy a menstruációt?

Szóval számomra nem ciki, de egyedül sem ciki.

2012. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha 5 éves,12 éves,x éves a kislány - nem.

Amúgy meg, hótra nem érdekel. Felnőtt ember. Semmi cikit nem látok benne.

A boltban sem dísznek van kirakva, azért, hogy megvegyék.

Én is megveszem ugyanúgy a tampont, betétet, ami kell. Azt is dugdossam? A kasszás, meg a körülötte lévő emberek, 5 perc után már nem is emlékeznek rád, vagy kialszanak az nap...

2012. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem egyedül nem gond ilyet venni, de apámmal kínos számomra, mert nem vagyok kiváncsi a szexuális eletere, arra, hogy neki nem áll fel normálisan es ezert potencianövelőt kell vennie. A másik ami zavar, hogy nem akarom, hogy azt higgyek, hogy a nője vagyok, akivel eppen szexelni keszül, mert azert ilyesmit inkább egyedül vagy a párjával vesz az ember.
2012. okt. 1. 15:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor egenesen mondd meg neki, hogy zavar. Intézze ezt máskor, vagy nem mégy vele vásárolni. Pont.
2012. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

#4 - "Ha meglátsz a kosarában valami kínos dolgot akkor szépen elsétálsz másik kasszához vagy visszateteted vele ahol volt." - mármint hogy a lány az apjával visszateteti???? Még fordítva is röhejes lenne...


Kérdező, a boltban az árukészlet arra való, hogy megvásárolják, a világon semmi ciki nincs benne, ha valaki ezt teszi. Az meg nem édes mindegy neked, hogy melyik prűd idióta mit képzel hozzá, ha meglát egy bevásárló kosárban ilyen dolgokat? Tényleg apád szabadságát korlátoznád azért, mert egy idegennek esetleg túl nagy a fantáziája?

2012. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!