Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy apa a lányával vesz síkosítót, potencianövelőt, meg óvszert?

Figyelt kérdés
Nem együtt elünk, de ha találkozunk es elmegyünk különböző boltokba vásárolni, simán vesz ilyeneket mellettem, válogatja hosszú perckig, a kasszánál pedig kiteszi jó feltűnően. Nekem ez borzasztóan kínos. Nem vagyok prűd, meg felnőttek vagyunk, de kicsit sem vagyok erre kiváncsi.
2012. okt. 1. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5%

Engem már óvszer, meg síkosító nélkül is néztek már apám nőjének. Most ássam el magam?

Nem értem, hogy miért kínos, elég gyerekes lehetsz még.

2012. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az igazán kínos az, ha az ember barátnőjét nézik a lányának... bár ebből lehet mindenféle beteg hiúsági kérdéseket csinálni, amikor egy 40-es apuka gyerekét az unokájának nézik, amikor egy másik 40-es nagypapa unokáját a gyerekének, és társai. Én is telesírhatnám rögvest a zsepikémet is, mert a minap a közértes kiscsaj a páromnak úgy köszönt, hogy "szia" nekem meg úgy, hogy "csókolom" - jó tényleg van köztünk 16 év... de aztán levágta igen hamar a szitut, és elfele már "sziasztok" volt...


Tehát továbbra is úgy vélem, hogy teljesen normális az, ha emberek a boltban az ott lévő árukból vásárolnak, ellenberger abszolút nem normális az, ha valaki felnőttként ilyen szinten függ a környezet reakcióitól. Sőt megkockázom, az se normális, ha egy gyerek a szüleire akarja tukmálni a saját konzervativizmusát. Ha végképp nem bírja a szitut, fogjon külön kosarat, és álljon másik kasszához, ennyi... a problémát megoldani kell, nem rinyálni rajta.

2012. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Apám 65, én 30. Ráadásul szakállas és kopaszodik/ősz, tehát kifejezetten após kinézete van.

Egyszer meglátogatott, sétáltunk, mondta, hogy gyere, gyereknap, veszek neked valami bizsut. Kiválasztottam egy fülbevalót, ő mutatta messziről (épp telefonált), hogy ő fizeti, egy pillanat türelmet.

Az egyik eladó odaszólt a másiknak, hogy "a hölgy párja rendezi". Köszi :)


De olyan is volt, hogy négyesben mentünk wellness hétvégére a szüleimmel és a férjemmel. A mi csomagunkhoz járt szolárium is. Se a férjem, se anyám nem akart élni vele, apám mondta, hogy oké, ilyenben még úgysem volt, kipróbálja.

A hölgy ránk akarta csukni az ajtót, alig tudtam kimenekülni, hogy köszi, kint várnám meg APÁMAT.

2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezen az előző két kommenten jót nevettem, köszi hogy leírtátok! :) A szolis történet a legjobb :D


Ha én apám venne előttem ilyeneket, nem zavarna, én csak örülök, ha jó a szexuális élete, legalább nem csak az enyém az :D

2012. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!