Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog vagy nekem...

Ez normális dolog vagy nekem volt kicsit sok?

Figyelt kérdés
Barátomnak szoktam vinni át enni amit épp itthon főzünk, nem azért mert neki nincs mit ennie hanem anyukája már nem él és ő azért nem tud olyanokat főzni mint ami itthon van, mivel nem vihetem a kaját szatyorba ezért tányéron szoktam vinni és ott felejtettem kb 3 tányért...tegnap szólt neki az apja hogy vigyem el a tányérokat mert nem szereti ha nem az övé van ott... majd nem elájultam... nem egy hónapja volt ott a 3db tányér hanem 1-2 napja... ez nem túlzás kicsit? nem szóltam semmit, de kicsit ledöbbentem...
2012. júl. 26. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

rossz napja volt.

Meg vannak ilyen emberek...nekem haverom visszadta pendriveom , pedig nem hiányzott hetek után se, mert hogy nehogy elveszítse...lehet ő is fél h eltöri pl...nem értelek

2012. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az apjának is viszel kaját vagy csak a barátodnak? Mert lehet,hogy bántja hogy őt totál levegőnek nézed.. Így érthető ha zavarja a tányér látványa. Senkinek nem esik jól ha az egyik kap a másik nem..
2012. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha őt egyszer zavarja. Én ezen nem akadnék ki. Én sütit hordok állandóan páromhoz és van h már 1 csomó edényem ott van. Aztán egyszer összeszedjük és hazahozom. Ha mondjuk szólna az anyja 1-2 nap után h vigyem haza akkor fognám magam és hazavinném. Ennyi. Nem sértődnék meg
2012. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer nekem is beszóltak :D aztán rájöttem nem rosszindulat volt.

Nem kell besértődni...

2012. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fél, hogy összetörik, és akkor rajta kéritek számon. Én ilyesmi miatt nem szeretem, ha nálunk felejtődnek mások cuccai.
2012. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ha más cucca van nálam mert ha eltűnik vagy történik vele valami akkor én leszek a hibás.
2012. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neki nem viszek, nincs otthon soha két lakásuk van és 2naponta megy haza fiához 1-1órára. Nem sértődtem meg csak nem tudom nekem ez fura barátomnak is van itt cucca anya még se szól, hogy vigye el... kicsit rosszul esett, hogy én akarok neki jót.. nem a melltartóim lógnak a szárítóján.. :s
2012. júl. 26. 13:03
 8/10 anonim ***** válasza:

ugyanmár....félti talán.

Attól, hogy két ember nem egyformán gondolkodik, és visekedik másokkal ugyanabbana helyzetben, még egyik se rossz, vagy akarja bántania másikat....

Ne kreálj problémát már a semmiből :D

remélem nem csinálod ezt mindennel, mert meg fogsz bolondulni :P :D

2012. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád. Ha földhöz csapja és összetöri, mondván a rohadt tányérjaid állandóan ott vannak, akkor értenélek. De ezt nem értem. Tényleg nem értem.
2012. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én sem szeretem ha idegen edények vannak a konyhámban,tányér meg pláne.

Mondjuk én kiüritem és rögtön visszaszolgáltatom annak aki hozza.Amig nem ezt csináltam csak halmozottak a cuccok aztán meg azt se tudom kié melyik.Jó, a ti esetetek más,de ha zavarja hazahozod és kész.

2012. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!