Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy ennyi...

Normális dolog, hogy ennyi idő alatt megváltoztam gyökeresen?

Figyelt kérdés
Tavaly az egész nyári szünetet kórházban töltöttem,azelőtt nem voltam társasági ember,20 éves fejjel is tiniként viselkedtem,nem volt értékrendem,a kórházban töltött idő során felnőttem,legalábbis annak éreztem magam,megkomolyodtam,lett értékrendem,barátkozó típus lettem.
2012. júl. 8. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem normális. Vagy most milyen választ vársz? Megváltoztál és kész, miért kell ezen pörögni?
2012. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz vele.


Igen, normális. Én is kórházban voltam márciusban, bár közel sem annyit, mint Te, mégis teljesen megváltoztam. Azt mondták, nekem a kórházi időszak olyan volt, mint a gyász.

Először el sem hittem, hogy én kerültem kórházba. Annyi mindenem volt eltörve, rengeteget sportoltam, még sem volt semmi komolyabb bajom.

Aztán dühös voltam, lázadtam, hogy még mindig itt vagyok, nem voltam jó beteg, kiabáltam az orvosokkal, teljesen idegbeteg voltam. Kiszöktem dohányozni, ráadásul mindig látható helyen maradtam, hogy rám szóljanak. Pedig aláírtam, hogy amíg bent vagyok a kórházban (ráadásul akut voltam) addig sehol nem gyújtok rá, pláne nem a kórház területén. Fogalmam sincs miért csináltam. Talán azt reméltem, hogy majd meglátják, és hazazavarnak :)

Aztán mindent megígértem, csak cserébe hadd menjek haza. Pl. soha nem gyújtok rá többet, türelmes leszek az emberekkel, toleráns, értékelem az apró dolgokat, nem bosszankodom.

Az elfogadásig nem jutottam el, mert végül hazaengedtek, de nem hiszem, hogy örülnének ha visszakerülnék. Szerintem az orvosok/nővérek rémálma voltam.


Szóval ez normális szerintem, és nálam a dohányzásról való leszokás kivételével a többi tényleg megmaradt. Sokkal jobban szeretem azt a lányt, aki fiatal felnőttként jött ki a kórházból, mint azt a hülye p.csát aki bement.

20/L

2012. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyám meghalt, alig pár nap alatt felnőttem. 16 évesen érett lettem ezáltal.
2012. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem a koromnak megfelelő érettségi szinttel rendelkezem... 8 éves koromba anyukám meghalt és elég sok dologra rá lettem ezáltlal kényszerülve és olyan nevelést is kaptam apukámtól,hogy mindigis a korombeliektől 2-3 évvel érettebb voltam. Tehát elég gyorsan lettem érett nő. Szerintem az,hogy ki mennyire érett egyáltalán nem a korban mérendő! Az utóbbi 1-2 évben pedig eléggé megváltozott a gondolkodásmódon,felfogásom stb. egy volt pacsolatomnak köszönhetően. Úgyhogy elképzelhető,hogy rövid idő alatt megváltozz
2012. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!