Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pasik, olyan nagy dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, olyan nagy dolog számotokra óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Tablettát nem akarok szedni, mert sok mellékhatásáról hallottam már és nem is tartom túl egészségesnek, a megszakításos "megoldásban" meg végképp nem bízok, nem egy ismerősöm esett már így teherbe, illetve úgy érzem nem tudnék kellőképp ellazulni szex közben, ha így védekeznénk. Sok fiú van a haveri társaságban, és ha felmerül a téma, szinte mindegyik úgy nyilatkozik a gumiról, hogy "soha", meg nekik úgy nem az igazi, stb... Tényleg olyan nagy kérés hogy húzzatok óvszert? Megtennétek a barátnőtökért?
2014. jún. 22. 17:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
80%
Én megmondanám a partneremnek, hogy ha nem akar gumit húzni, akkor inkább szedelőzködjön, és menjen haza, vagy ha nála vagyunk, akkor én megyek haza. Vagy szex gumival, vagy semmi. És nem igaz, hogy nem veszélyes a fogamzásgátló, engem az betegített meg, ki tudja hány évig kell még gyógyszert szednem, hogy helyrejöjjek azokból a betegségekből, amiket a tabletta okozott.
2014. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Megteszem.

Amiért visszas hogy a nőnek nem nagy különbség az én élvezetem meg rontja.

2014. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Igen, mert a te fogamzásgátlód az minden fogamzásgátlót jelent. Amúgy meg nem csak ez a kettő védekezési mód van, szóval lehet még válogatni.
2014. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
28%

Utálom a kotont és sok lány is, akikkel voltam.


Tartós, komoly kapcsolatban soha nem használok. A barátnőmért nem kell megtenni, mert a lányok többsége szerintem is utálja. Volt, aki külön kérte, hogy ha lehet ne használjunk óvszert, majd ő szedi a tablettát.


Alkalmi kapcsolatoknál általában igen, lehetőleg valami ultra thin, vagy hasonló fantázianevűt. De sokszor van az, hogy az óvszer miatt nem tudok kellőképpen ellazulni és élvezni a szexet.


Kevés jobb dolgot tudok mondani a világon annál, semmint hogy úgy vagyok egy nő puncijában a farkammal, hogy nincs rajtam óvszer.

2014. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
4%

#12-esnél a pont! nem teljesen fair a dolog, csupán kihasználja az ilyen nő a férfit


-lány, olyan nagy dolog számodra felfogni, hogy vannak pasik, akiknek óvszerrel nem megy?

2014. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: Ha nem megy, akkor semmi keresnivalónk egymás mellett, ennyi. Egyszer már megjártam a fog.gátlóval, többet nem fogok szedni, az fix, nem érdekel, hogy milyen csodaszuper. A másik pedig az, hogy aki nem húz óvszert, az honnan tudja, hogy épp nem akarnak majd a nyakába sózni egy gyereket, aki után majd fizethet, mint a katonatiszt?
2014. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
4%

16: Én is ezt mondom, ha nem megy, akkor semmi keresnivalónk egymás mellett. Volt már olyan nő, aki olyan óvszermániás volt, mint a kérdező. Ezért sem lett vele semmi komolyabb.


De én megnyugtatnám a kedves olvasóközönséget: Tapasztalataim szerint nagyon kevés ilyen nő van, mint amilyen a kérdező. A legtöbbjüket rá lehet venni relatíve hamar óvszer nélküli szexre. Tényleg, 10-ből 6-7 nőt simán.

2014. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy normális kapcsolatban ezt meg lehet beszélni.

Az első partneremmel 3 évig voltunk együtt, elég fiatal voltam akkor, fel sem merült a tabletta. A védekezés nélküli szex meg pláne. Soha, egyetlen egy szót sem szól a gumi ellen, sosem tiltakozott, sosem nyavajgott, mégis élveztük mindketten a szexet.


A mostani párommal 5 éve vagyunk együtt. Nem szeretnék tablettát szedni (meg van rá az okom, nem részletezem, nem akarok és kész). Sokáig vele is gumival ment, aztán kerestünk kompromisszumos megoldást, vettünk pesszáriumot. Így hol azt használjuk, hol az óvszert.


Egyébként én személy szerint nem érzek különbséget az óvszeres és nem óvszeres szex között. Számomra ugyanolyan mindkettő, annyi különbséggel, hogy ha nem használunk óvszert, akkor fél napig folyik belőlem a cucc.

A párom pedig azt mondta, hogy akkora különbség neki sincs, egyszerűen a tudat más, jobb, ennyi.


A férfiak elég könnyen nyilatkoznak arról, hogy szedjen a lány tablettát, hiszen nem nekik okoz gondot. Szerintem a válaszadó férfiak legalább fele azt sem tudja, pontosan hogy működik, és milyen mellékhatásai lehetnek.

Annyit tudnak róla, hogy gumi nélkül lehet nyomni, nem lesz gyerek, és sokan szedik, szóval biztos nem árt.

Aha, persze:)


Nah meg az a vicces, mikor megy a sírás, hogy a csaj teherbe esett, és meg akarja tartani. Hát kérem szépen, csak azt lehet átverni, aki hagyja magát:)

2014. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
6%

18:


Könnyen mondod egy férfinak hogy viseljen óvszert, miközben szerinted nem lehet ugyanolyan könnyen mondani egy nőnek hogy szedjen tablettát. Logika? A férfinak lehet kellemetlen, a nőnek nem?

2014. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

19.:


1. Ha nem tűnt volna fel, azt írtam, hogy lehet kompromisszumot találni, és én spec. meg is tettem, elsősorban a párom miatt.


2. Nyilván lehet egy férfinak is kellemetlen az óvszer. Csak szerintem nem összehasonlítható a kismértékű élvezetcsökkenés azzal, hogy mondjuk valaki tüdőembóliát kap a tablettától, vagy mondjuk minden hónapban hüvelygombától szenved, vagy az abbahagyás után nem áll helyre a ciklusa és nem jön össze a baba.

És most direkt csak olyan mellékhatásokat említettem, amik a környezetemben előfordultak.

Úgy gondolom, az egészségkárosodást nem lehet összemérni azzal, hogy "kényelmetlen".


De természetesen ha valakinek annyira nem működik gumival, akkor egy érett, normális párkapcsolatban lehet olyan megoldást találni, ami mindkét partnernek megfelel. Csak keresni kell.

2014. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!