Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek "izé" dolog, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "izé" dolog, ha egy lány veszi meg az óvszert?

Figyelt kérdés
eddig még nem volt rá alkalom és borzasztóan szégyellném is magam, amikor a boltban fizetnék és csomóan látnák. furcsa lenne, ha én mennék megvenni?
2010. nov. 15. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Igen izé dolog ha lány vesz óvszert merthogy a női nem képviselői közül zömmel csak a qrvák vesznek,mivel benne van az árban.
2010. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem "izé". Amúgy nem értem miért kell pironkodni a boltban, senki nem fog furcsán nézni rád, max irigykednek. Hiszen TE fogsz dugni :)
2010. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy csak a k*vák vesznek óvszert? Ezt a baromságot...Manapság mindenkinek tabit kellene szedni, vagy mi a franc?


Nyugodtan vegyél óvszert, én is szoktam. Nincs ebben semmi.

2010. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
persze nemcsak a qrvák vesznek hanem a fiúk is. a többi eset nem szokványos.Lehet hogy más körökben mozgunk de én elég sok fiatalt ismerek.És ami a lányismerőseimet illeti, nos még az amolyan ugymond könnyűvérűbbek számára is alapelvárás hogy a fiú biztosítsa a gumit,és itt nem arról van szó hogy pénzbe kerül vagy hogy messze van e neki a bolt,ki ér rá beszerezni stb. hanem arról hogy aki erre a hétköznapi dologra sem képes attól az ágyban se várható el férfias teljesítmény
2010. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy izé... én a 12 darabos csomagot ajánlom. ;)
2010. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szégyen az óvszer vásárlás. Egy esetleges abortusz, vagy nemi betegség nagyobb szégyen. Nem feltétlenül kell azzal foglalkozni, hogy a többiek a boltban mit gondolnak. Ha ennek a nézetnek az elfogadása nehezedre esik, akkor azt kell mondjam, hogy:


Igaza van az első válaszolónak, bár nem fogalmaznék ennyire drasztikusan. Inkább azt mondanám, hogy olyan lányoknál kell, hogy legyen óvszer, akik sűrűn élnek az egy éjszakás kalandokkal, főleg egy-egy bulizás alkalmával. Persze ez fordítva is igaz lehet, de mint tudjuk a férfiakkal szemben elnézőbb a társadalom.

Én személy szerint a pasitól várom el, hogy vegyen. Életemben egyszer vettem én a pasim helyett, még "nemi életem hajnalán", de soha többet (de nem azért, mert az az egy alkalom kellemetlenül érintett volna). Hiába a feminizmus igenis vannak olyan dolgok, amit a férfinak kell elintézni és vannak olyanok, amit egy nőnek. Az óvszervásárlás a férfi dolga, de a férfit soha nem küldeném el a patikába pl. vény nélküli fogamzásgátlóért (lsd. pharmatex). Nincs óvszer, nincs szex.

(Azt viszont hozzá tenném, hogy nem bízom a vény nélküli fogamzásgátlókban, csak érzékeltetésképpen hoztam fel példának)

2010. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mért kell rögtön hülye boncolgatásokba esni és ítélkezni? ahelyett hogy célirányosan csak a kérdésre válaszolnátok? NEM, azaz NEM vagyok k**va! NEM, azaz nem szoktam egy éjszakás kalandokba kezdeni. egyetlen kapcsolatom volt eddig. és a kérdés azért vetődött fel, mert félénk vagyok és szégyenlős bizonyos dolgokban, tehát érthető, hogy óvszer vásárlásakor még inkább az lennék...
2010. nov. 16. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem "izé". Nálunk például mindig én veszem mióta együtt élünk. Ráadásul ugyanabban a drogériában, általában ugyanannál az eladónál. :)

2010. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
mikor először vettem elég kínos volt, de mikor terhességi tesztet kellett vennem, az méginkább az volt, szóval inkább óvszer mint terhességiteszt...
2010. nov. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noa91 ***** válasza:

aki izé dolognak találja az óvszer megvételét a boltban,nem elég érett agyilag a szexhez sem.

én is vettem már óvszert nincs abban semmi különös.

2010. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!