Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pasik, olyan nagy dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, olyan nagy dolog számotokra óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Tablettát nem akarok szedni, mert sok mellékhatásáról hallottam már és nem is tartom túl egészségesnek, a megszakításos "megoldásban" meg végképp nem bízok, nem egy ismerősöm esett már így teherbe, illetve úgy érzem nem tudnék kellőképp ellazulni szex közben, ha így védekeznénk. Sok fiú van a haveri társaságban, és ha felmerül a téma, szinte mindegyik úgy nyilatkozik a gumiról, hogy "soha", meg nekik úgy nem az igazi, stb... Tényleg olyan nagy kérés hogy húzzatok óvszert? Megtennétek a barátnőtökért?
2014. jún. 22. 17:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
5%
aha szóval te nem akarod szedni a fogamzásgátlót, de a pasitól elvárod, hogy mindig húzzon gumit? mesélj még...
2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Igen, elvárom, mert azért ne kelljen már méreggel tömnöm magam daganatgyanúsan, amiről szintén a fog.gátló tehet.
2014. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Elköttetném magam, de azt ugye csak 40 éves kortól csinálják, hormonális spirál szintén kizárva, sima spirált a görcsök és az erős vérzés miatt nem akarok, meg szerintem nem is lehetne feltenni úgy, hogy még megvizsgálni is alig tud az orvos. A természetes, hőmérős meg naptármódszerek pedig nekem semmit nem érnek úgy, hogy vannak olyan hónapjaim, amikor nem is vérzek egyáltalán, tehát marad a gumi. A megszakítás, a hüvelytabletta pedig nem elég hatékony.
2014. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Akinek fontos vagy és elég intelligensen áll a kérdéshez, nem fog problémázni ezen, sőt, fel se merül benne, hogy rábeszéljen.


Majd ha elég ideje lesztek együtt, és nem lesz már katasztrófa egy becsúszott gyerek, lehet váltani kevésbé biztonságos kompromisszumos megoldásokra.


Nekem még sose volt problémám ezzel. Egy pasit se kellett győzködnöm, könyörögnöm. Mondjuk nem is a GYIK-ről kell párt választani.

2014. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Vannak gyökér kommentek pl#21-es


FEL KELL HÚZNI!!! Mese nincs csak az a biztos, semmi külömbséget nem érzek szex közben , esetleg a végén venném le ha hasra, mellre, arcra vagy gerincre tenném az anyagot. De csak gumival biztonságos

2014. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

25:


Csak azért mondod ezt mert így neveltek és ilyen a szocializációd és sehol nem találkoztál fiatalabb korodban ettől eltérő véleménnyel, plusz sosem kísérletezgettél, mindig csak mentél abba az irányba ebben a kérdésben, amerre terelgettek téged.

2014. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Amúgy sem bíznék meg 100%-ig abban, hogy nincs-e a partneremnek valami nyavajája. Mert ha megbízok benne, akkor az összes exében is megbízok, és az exeinek az exeiben, meg azoknak az exeiben is, és sorolhatnám a végtelenségig.
2014. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

27:

Én három-négy havonta kivizsgáltatom magam mindenre, amire ki lehet. Alapból ez lekorlátozza azt, hogy a maximum 3-4 hónapnál régebbi exeimtől elkaptam valamit.


És úgy általában, ki az aki relatíve sok emberrel dug, de nem jár orvoshoz.


Én szeretek akkor is nőkkel óvszer nélkül szexelni, ha nem komoly kapcsolatról, csak egy pár hetes, hónapos viszonyról van szó. De mindig megkérem őket, hogy mutassanak friss papírt magukról, ahogy én is. Mindig csináltatnak 10-ből 9-szer és hoznak.


Közel 10 éve élem ezt az életmódot úgy, hogy szinte soha semmilyen betegség, vagy gyerek nem csúszott még be. Az óvszert szerintem a helyén kell kezelni és nem kell túldramatizálni a használatát, mint ahogy itt sok válaszadó teszi. Az én tapasztalataim például nem igazolják vissza az ő aggodalmukat.

2014. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

25.

-annak már mi értelme hogy ha egyszer gumi is van rajtad, hogy ne a csajban menj el? fuck logic

2014. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A 22-es hozzászólásomra érdekes módon senki nem válaszolt.
2014. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!