Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pasik, olyan nagy dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, olyan nagy dolog számotokra óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Tablettát nem akarok szedni, mert sok mellékhatásáról hallottam már és nem is tartom túl egészségesnek, a megszakításos "megoldásban" meg végképp nem bízok, nem egy ismerősöm esett már így teherbe, illetve úgy érzem nem tudnék kellőképp ellazulni szex közben, ha így védekeznénk. Sok fiú van a haveri társaságban, és ha felmerül a téma, szinte mindegyik úgy nyilatkozik a gumiról, hogy "soha", meg nekik úgy nem az igazi, stb... Tényleg olyan nagy kérés hogy húzzatok óvszert? Megtennétek a barátnőtökért?
2014. jún. 22. 17:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem... nos az tulajdonképp egy paraszt.
2014. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm is szed tablettát, de én ettől még húzok gumit.
2014. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
16%
Van női óvszer is.
2014. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
aki sohát mondott az óvszerre, azok nem voltak nővel még. éljen a koton nélküle nem lehetne kúrni
2014. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
19%
16éves korom ota élek nemi életet már 15éve 1x volt rajtam 16évesen
2014. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%
Hosszútávú kapcsolatban szerintem nem is a leggazdaságosabb és nem is olyan jó. Hiszen ha épp elkap a hév titeket, akkor nem olyan jó bajlódni az óvszerrel. Vagy ha épp nincs az embernél. Vannak már nagyon alacsony hormontartalmú tabletták is. Nem tesz nagyobb kárt benned, mint az a sok sz @ r amit megeszel, meg beszívsz.
2014. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sosem volt bajom a gumival. Nem is tart sokáig felvenni szóval én értem a haverjaid miért hisztiznek mint egy fürdős ...va. \:-
2014. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, b. meg, nem nagy dolog. Képzeld, b. meg, meg tudom érteni, ha valaki nem akar tablettát szedni.
2014. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nekem általában pont a barátnőim kérték, hogy ne gumival csináljuk, mert úgy nem annyira jó. Szóval marad a tabletta.
2014. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

*"nem értem"

Bocs figyelmetlen voltam és kimaradt a nem :)

2014. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!