Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti szexeltetek volna a helyemb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltetek volna a helyemben így?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egy házibuliban volt egy 25 éves csaj aki nagyon jól nézett ki, tetszünk egymásnak és felmentünk hogy kettesben lehessünk, majd csókolózni kezdtünk és elkezdtem ujjazni is az ágyban...

Majd mondtam hogy húzok gumit. Erre azt mondta a lány hogy ne húzzak mert allergiás rá, gyógyszert pedig nem szed.

Mondta hogy csináljuk nélküle, megszakításos módszerrel.

Én viszont nem vállaltam ezt és mondtam is neki, majd pedig csak csókolóztunk még egy keveset majd pedig elaludtunk.

Ti bevállaltátok volna így?


2014. jún. 16. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Én biztosan.
2014. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted ha veled így elsőre akkor mással is.....
2014. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szr lett volna de nem.
2014. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted! Egy punci sem ér annyit, hogy kockáztasd az egészséged és elkapj valami nemi nyavalyát vagy éppen egy olyan gyerek csússzon be, amit nem tervez az ember.

Szóval ne bánd!

21/F

2014. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Okosan cselekedtél mert másnak is ezt a dumát nyomatta ki tudja ki mindenkivel feküdt már össze és milyen nyavalyákat szedett már össze.

Ilyen esetekben szigorúan csak gumival.

2014. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,hogy 20 évesen ennyire normálisan tudsz gondolkodni! Komolyan!!!

Én is 25 vagyok de nem tudom,a csaj,hogy lehet ennyire felelőtlen!

2014. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Nem gondoltam volna,hogy vannak még normális,érett gondolkodású 20 éves srácok..Gratulálok,komolyan! :)
2014. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező:


Én egy esetben csináltam volna gumi nélkül. Ha a lány nem ismeri a személyazonosságomat és nem is tudja kideríteni, illetve lehetőleg nem abban a városban, országrészben, vagy országban történik a dolog, ahol lakom. - A gyerek miatt mondom.

2014. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8-as!


És az, hogy nem tudja hogy ki vagy, megvédett volna attól is, hogy összeszedj valami fincsi cuccot? Gombát, nemi herpeszt, condylomát?


Jól tetted kérdező!

2014. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

9:

Nem attól nem védett volna meg. De erre kicsi az esély. Szerintem az egész nemi betegség dolog túl van spilázva.


Komolyan, innen hányan voltatok már nemi betegek?


Fél évente járok szűrésre és 10-ből 9 lánynál rajtam is óvszer van, de néha becsúszik óvszermentes szex is. Komolyan, szerintetek a lakosság hány százaléka fertőzött nemi betegséggel, különösen azokban a körökben amikben ti is mozogtok? Fontos a védelem, ezért hordok óvszert, ezért csatolom be a biztonsági övet, ezért hordok fegyvert, de nem kell túlspilázni szerintem. Pont ugyanannyi esélyed van nemi betegség elkapására normális szexuális élet mellett, amennyi arra, hogy karambolozz, vagy arra hogy kiraboljanak. Nem sok, érdemes ellene védekezni, de nem kell túlspilázni.

2014. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!