Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogi gátlóval hány napra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogi gátlóval hány napra szexeltetek előszőr védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
Az első szem szedésétől számolva értem a napokat.Nyolcadik szemnél tartok mennyit várjak még? 7. szemtől védett vagyok a vény szerint
2009. júl. 31. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ehh... Ha a betegtájékoztatóban az van, h a 7. szem után védett vagy, akkor had ne mi bíráljuk felül. Ha oda ez van leírva, akkor védett vagy 100%osan, különben nem merték volna odaírni, mert ingük, gatyájuk leperelné valaki. ;)
2009. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb bogyó a 14.naptól véd, de olvasd el, ami rá van írva és ezt a dokinak is el kellett volna mondania (vagy neked rákérdezni).
2009. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a 7. szem után, mert az volt írva, hogy onnantól véd teljesen. És nem is lett semmi gond!
2009. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
7szem van a vénybe, mint minden doki 21 napot javasolt mert akkor totál biztos.Ha a vénybe 7.szem van tuti véd igen,mert szépkis per lenen belőle.De biztos ami biztos picit többet szeretnék várni,de mégse egyhónapot. Szóval ki mennyi időt várt arra vagyok kivi?
2009. júl. 31. 13:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kivártam az egy hónapot. Biztos ami biztos.
2009. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvosodat kérdezed meg, hogy mennyit kell várni? Én benne jobban bízom, mint az itteni tapasztalatokban. Ha itt valakire hallgatsz és mégsem jön be, akkor a babádat is ő neveli fel? Bocs, de soha nem értem, hogyha valaki egészségügyi kérdése van, miért nem az orvosától kérdezi meg? Azért ezt nem olyan semmiség, hogy ne lehetne vele felhívni a dokit vagy írni neki egy mailt... vagy nekem van ilyen mázlim a dokimmal, hogy törődik is a betegeivel?
2009. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdezd meg itt, legalább szakember válaszol, nem tippelgetés alapján döntesz.

2009. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
orvosom 21 napot mondott vényen 7 nap van,ami nem hiába ,ha nem lenne igaz megbüntetnének a gyártó céget.minden doki 21napot mond biztos ami biztos,de olvastam sokak 2 hétre rá csinálták pl
2009. júl. 31. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol abban, amit az orvosod mondd, akkor miért hozzá jársz? A gyógyszerek tájékoztatóján ott van, hogy "ha az orvos másként nem rendeli". A Te orvosod mást mondott, bízz benne.
2009. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
en 2 hét utan, az első fogamzasgatlonal, aztan kaptam masikat, annal meg kivartam az 1 honapot. az orvosodra hallgass.
2009. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!