Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szexeltetek már mindenféle védelem nélkül? Baj lett belőle?

Figyelt kérdés

Esetleg úgy,hogy a pasi nem ment el ,,bennetek" ?

Őszintén szólva azok tapasztalataira vagyok kíváncsi akik egyszer-kétszer meggondolatlanok voltak :)


2011. aug. 9. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen... nagyon bánom, többet nem fordul elő. Ez úgy történt, hogy a volt barátom nem szerette a gumit, és mondta, hogy beteszi majd nélküle, én persze mondtam neki h nem fogja, és csak ismételte saját magát. Nagyon szerettem, nem akartam, hogy elhagyjon, ezért mondtam neki, hogy jó, de csak egy kicsit, utána felveszi. kb. 5 percig csináltuk, de szerencsére nem lett belőle baj. Mondta is, hogy erős dohányos, meg, hogy az összes többi barátnőjével így csinálta. El is kezdtem tabit szedni, pont emiatt, mert én nem fogok minden hónapban aggódni.

Már szakítottunk, de rájöttem, hogy tiszta hülye voltam ezért tabit szedni, rendesen helyre se állt a ciklusom, pedig előtte nem volt baj vele. Mint már mondtam, akkor nagyon szerettem, ráadásul ő volt nekem az első. Soha többet nem fogok védekezés nélkül szeretkezni.

2011. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elhiszem,hogy stresszeltél egy jó ideig.

Érdekes,nem is tudtam,hogy a dohányzásnak van köze a dolgoghoz....Köszönöm

2011. aug. 9. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt csak kifogásként mondta, ami elég rossz volt. Nem cigizik annyit, hogy ne legyen spermája... Csak én akkor még naív kis... voltam.
2011. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá de szerintem én is így lettem....
2011. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen,de semmi baj nem lett belőle.

Na megyek megetetem az ikreket.

16/l

2011. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző: megeteted a csöcseidet?:OxD
2011. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig folyamatosan meggondolatlan voltam, mert a barátom nem tudott óvszert húzni, mivel amint feladtam rá, lelankadt neki :( aztán megoldódott ez a kérdés, mert végigaggódtam azt az időszakot. Volt egy kis műtétje, azóta semmi problémája nincs a gumival. Bár kiderült hogy én gyógyszer mellett eshetek majd csak teherbe. Attól még védekezünk, szeretnénk biztosra menni :) 2 éve együtt vagyunk :)
2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem a terhesség a legnagyobb baj, ami érhet védekezés nélküli szexnél ;)
2011. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kíváncsi voltam csak,mivel olvasgattam már itt egy csomó dolgot és azt szűrtem le,hogy a ,,meggondolatlanokat" állandóan csak oltogatják...
2011. aug. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!