Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muszáj mindenféle vizsgálat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj mindenféle vizsgálat a fogamzásgátló felíratásához?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy nem akarom, hogy a szüleim rájöjjönek arra, hogy fogamzásgátlót akarok szedni. Szal. vhogy úgy szeretném ezt elintézni, hogy ők ne tudják meg, hogy felírattam... lehetséges ezt úgy csinálni, hogy senki (rajtam és az orvoson kívül) se tudjon róla?
2009. júl. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Muszàj...egyébként is, szerinted nem jonne rà pl anyukàd? Kulonosen, ha elojon valamelyik mellékhatàsa, mint pl idegeskedés stb, ugyis ràjonne...

Attol, hogy jobb esetben normàlisan megvzisgàl az orvos, még a szuleidnek nem kell veled menniuk a dokihoz..

2009. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ma voltam nőgyógyásznál,azt mondtam nem szeretnék még vizsgálatot és felírta a tabit kérdések alapján.A vizsgálat amúgy is csak ahoz kell,hogy lássa midnen rendben van e. De ha majd felkészültél rá,akkor vizsgáltasd is ki magad,hamár nemi életet élsz.Tabira nemtom,h rájönne e max abból h szebb a bőrőd v hízol.
2009. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Muszáj.

Ha tönkremegy a májad, az sokkal rosszabb lenne. Arra gyógyszer sincs.

2009. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A betegeivel igazán törődő orvos vizsgálat nélkül nem írja fel a tablettát, csak úgy, csípőből.


Neked meg legyen fontosabb az egészséged, mint hogy mit szól hozzá anyukád. Ha van merszed szexuális életet élni, akkor legyen merszed ezt fel is vállalni, akár anyukád előtt is. A szex nem gyerekjáték, bár manapság a legtöbb tini azt hiszi, hogy az.

2009. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A hormokkal nem szabad szórakozni. Persze h kell vizsgálat.
2009. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legalább öt orvosnál voltam a városban és egy sem csinált semmiféle vizsgálatot. Biztos kell, meg jó stb. de nagy ívben leszarják, nem foglalkoznak vele. Egyébként ha a tiéd elküld vérvizsgálatra és a szüleid megtudják megmondod, hogy sokat fáj a fejed, meg szédelegsz, ha felállsz guggolásból és az orvosod azt mondta, hogy menjél el vérvételre vagy valami. Az én házi dokim is elküldött, mikor ezzel mentem hozzá.


Egyébként anyukád nem fog rájönni semmiből, hogy szeded, max abból, hogy megtalálja a gyógyszert. Nem hinném, hogy mániákusan figyeli az arcodat, hogy pattanásos-e, vagy akármi.

2009. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb orvos ilyen: nagy ívből leszarja az egészet. max megkérdezi, ha betévedsz, hogy milyen gyógyszert írjon fel. És csak akkor néz fel és néz először rád, ha nem mondasz semmit. Meg felírják a fogigátlót a ciklus "rendezésére", amikor az nem rendezi, hanem leállítja a ciklust... Van nekem is ilyen tapasztalatom.


De olyan is van, aki ragaszkodott a félévenkénti vérvételhez és májfunkcióhoz, anélkül nem írta fel. Ez a tisztességesebbje.

2009. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tudnak róla a szüleim. És már fél éve szedem. Mégis felirattam és meg is vizsgált - akkor is és többször is utána - és azóta már gombával is voltam nála, azt is kikezelte...azt se tudták itthon...szóval meg lehet oldani. Egyébként én sem tartom okos dolognak, hogy anyu nem tud róla, de nagyon ellenzi a tabit, nekem meg ez így a legjobb. De vizsgálat nélkül nem mernék kockáztatni így h nem tud róla, mert bármi baj lehet, és abból még nagyobb gáz lenne ha úgy derülne ki...
2009. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!