Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszintén: ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: ti szexeltetek már védekezés nélkül és felelőtlenül?

Figyelt kérdés

Én bevallom, hogy jó pár hónapig tulajdonképpen megszakítással védekeztem. Alapvetően gumit használtunk, aztán egyszer "csak úgy" bedugta a párom fél percre, aztán legközelebb is, és már-már szokássá vált, hogy előjátékként mindig beteszi egy-két percre...

Tudtam, hogy hülyeség és mindig megfogadtam, hogy nem fogok belemenni a dologba többet, nem fogom neki engedni aztán amikor szexre került a sor, állandóan erőltette, én meg mindig engedtem végül.


Aztán egyszer késett a menstruációm néhány napot, és mivel mindig pontosan szokott megjönni, teljesen biztos voltam benne, hogy terhes lettem. Végig stresszeltem a napokat, sírtam, már láttam magam a műtőasztalon, de végül mégis megjött.

Most azt mondom, hogy megérdemeltem, mert legalább megtanultam a leckét, azóta még a gondolata sincs meg a dolognak, elmentem inkább gyógyszert felíratni.


Ti voltatok már felelőtlenek?


2013. dec. 15. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül!
2013. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
voltam már felelőtlen. azóta soha többet!
2013. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Voltam már felelőtlen. Én szaladtam az orvoshoz eseményutániért. Kétszer fordult elő. Azóta már fogamzásgátlót szedek. Ezt 7k-ért 3 hónapra kapom és kb annyit árt, mint az eseményutáni.
2013. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mi is így vagyunk barátnőmmel. Jelenleg mi is megszakítással védekezünk, pedig mindig van nálam óvszer, de olyan forró szokott lenni a hangulat, hogy a használatáig már nem jutunk el. Én mindig bánom ezt mert nem akarom, hogy baj legyen és ezzel elrontsam az egész életét. 18/f
2013. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló. xD Aztán ha meddő leszel pisloghatsz majd mint hal a szatyorban.
2013. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
soha
2013. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik egyedül vagyok, de én bizony soha nem szexeltem felelőtlenül, védekezés nélkül.

Pedig fiatalon kezdtem szexuális életet élni (15 évesen), most 23 vagyok.

Pedig ráadásul még sok esélye sincs, hogy teherbe essek (egészségügyi gondok miatt), mégsem kockáztatok.

2013. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

igen hasonlóan jártam:) itt az én történetem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kizárt . Az ember csak különbözik az állatoktól.
2014. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

soha


30+F

2014. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!