Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy gondolkodhat ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luxor kérdése:

Hogy gondolkodhat ilyen felelőtlenül egy 36 éves férfit?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg, ahogy a fogamzásgátlás került szóba, rögtön kijelentette, hogy megszakítással kíván "védekezni". Én nem szedhetek fogamzásgátló tablettát (hormon probléma miatt), ő meg nem akar gumit húzni... Tisztára mint tini korban...


Mert neki nem probléma, ha jön a baba. Pár hetes kapcsolatban, a szüleivel lakik, bankszámlája mínuszban. Én albérletben élek, ahonnan költöznöm kell...

Gyerekes felfogás, felelőtlen gondolkodás, jól gondolom?


27/N


2013. dec. 3. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jol gondolod. De pár hetes kapcsolatot nem kell elhálással jutalmazni azért. Ha meg mégis kefélni akarsz vele huzd rá a kotont.
2013. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

gyerekes es onzo.

es latszik, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot, mert nem hajlando tenni erte, nem torodik azzal, hogy neked mi a jo es letojja a problemaidat.

2013. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érti azt, hogy neki nem probléma, ha jön a baba, ha nem tudja megteremteni a körülményeket hozzá? Nem értem, így tényleg elég gyerekes a felfogása. Jó, én sem vagyok a normális értelemben vehető férfi de ez már elég ijesztő.
2013. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintem inkább dugj mással, egy olyannal, aki húz gumit, ezzel a mamakedvencével meg ne foglalkozz többet.
2013. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne erőltetni vele a kapcsolatot. Baromi felelőtlen és ostoba.
2013. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
rábeszélne abortuszra, nem aggódik
2013. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne ,hogy megfelelő neked ez s fiatalember?

Mond meg neki nyugodtan,hogy gumi nélkül nincs szex és kész.

Megszakításos az nagyon rizikós,bármikor becsúszhat a gyerek.

2013. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz.


Azt próbálja kihasználni, hogy nagyon vágyom egy boldog kapcsolatra, a sok csalódás után. Úgy gondolhatja, hogy minden hülyeségbe bele megye, csak ne legyek megint magányos... De már látom, hogy a boldogság, nem vele fog bekövetkezi...

2013. dec. 3. 11:37
 9/13 gr. Shadow ***** válasza:
50%
Esetleg nem gondolkodtál egyéb módszeren? Pl. pesszárium esetleg?
2013. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt az a legnagyobb baj, hogy meg kéne beszélni és közösen eldönteni, melyik az a módszer, mely mindkettőnknek megfelel és kellően biztonságos.
2013. dec. 3. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!