Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem bíznak ilyen sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bíznak ilyen sokan a gumiban?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem egy nagyon biztonságos fogamzásgátló módszer, csak vigyázni kell a felhelyezésével.
2009. dec. 30. 20:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

na, akkor te nagy eü-ös, én orvost kérdeztem meg, a pharmatex - termékekről. ha nem hiszed el, itt a link. kicsit letekered, és ott a válasz. ugyh, bocs, de inkább hiszek egy orvosnak ( mint ami van az én családomban is ), mint egy " sima " eü-snek, ami pl. lehet csak 1 nővér is. de ok, ahogy gondolod. te még nem hallottál olyanról, h ha nincs megszakitás gumival, akkor lecsuszhat, mert a pénisz már nem lesz kemény?? ehh, nagy eü-s lehetsz.. és nem én ontom az észt, hanem te. a abortuszos dolog ok, azzal én is egyetértek, h nem lesz vki tuti meddő, de jelentősen megnövekszik az esély erre.


[link]

2009. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Na álljunk meg egy szóra. Régen nem ilyen idős korban kezdődött a szexuális élet. A pénisz pedig nyugodtan kihúzható, nyugodtan végig lehet csinálni benne mindent. Miféle hülyeség már, hogy óvszerben sem lehet szexelni??? Mindennek van rizikófaktora, de ha ennyi egyszerű lenne elrontani már nem lenne nem terhes ember...és akár hiszed akár nem, nem szokták óvszerrel megszakítani az aktust, nyilván azért használnak óvszert, hogy nyugodtan szeretkezhessenek...
2009. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
kedves 16:40-es,meg a többi tabletta pártoló: persze hogy az orvosok a spermicideket leszólják,hiszen ők a gyógyszer után kapják a jutalékot...annyira nem önzetlenek a válaszaik...én ismertem egy normálisan gondolkozó orvost,na,ő ajánlotta nekem a pharmatexet.Nem is szedek tabit,közel 10 éve élek nemi életet,és jól megvagyok köszönöm! Gyerek nélkül.Jé,fura,nem?
2009. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
van, aki meg terhes lesz pharmatex mellett. na mind1, inkább az orvosnak fogok hinni.
2009. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó az óvszer. Nekem magas a vérnyomásom, és tudom, hogy kicsi az esélye, de lehetne baj, ha gyógyszereket szednék.


Az abortuszról meg: azért azt is vegyétek figyelembe, hogy sajnos sokszor a személyes hitüket és vallási meggyőződésüket is beleépítik a cikkekbe. Mint a gyógyszerész, aki nem ad fogamzásgátlót.

2010. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Én azért nem bízom a gumiban, mert mindig félek, hogy valami baj lesz. Elég sok előválladék (sőt, az már nem is előválladék) szokott folyni csupán az izgalomtól és mindig féltem, hogy olyan lesz a kezem, a gumi, akármi és akkor kész is baj. Túlzottan "steril" környzetet kell fenntartani és nagyon nem szeretek olyanokon izgulni, amit élvezni kéne. Jobban szeretek a párommal játszadozni, élvezni az élvezni valót és igyekszem önfeledten kiélvezni a szext. Azzal is egyetértek, hogy tabi is csak akkor lehet biztonságos, ha valaki felelősségteljesen használja.


21F

2010. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Én sem bízom a fogamzásgátlóban, egyrészt azért, amit a kérdező mondott (ha a gumi kiszakad, azt észreveszem, lehet rögtön cselekedni, de ha a tabletta nem válik be, akkor már csak az abortusz a megoldás).

A másik ok, hogy tényleg nagyon káros, ha egy fiatal lány fejlődőben lévő hormonháztartásába ennyire durván belepiszkálnak. Manapság el sem hinnétek hány 14-15 éves kis csitri kezdi el szedni, de a már nagykorúak teste is fejlődésben van még. Szerintem - és minden orvosismerősöm szerint - a fogamzásgátló azoknak való, akiknek már van családjuk, és semmiképp nem akarnak több gyereket.

2010. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint. Még csak annyit akartam mondani azoknak, akik a gumi mellett döntenek, hogy semmiképpen se spóroljanak rajta.

Én 5 évig a viszonylag olcsó masculant használtam, ez háromszor (!) szakadt ki, két évvel ezelőtt a harmadik eset után áttértem a jelentősen drágább lifestyles-ra, és eddig nem volt vele gond, pedig ezzel a barátommal sokkal aktívabb a szexuális életünk.

2010. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
utolsó, egyetértek, tényleg ne a legolcsóbbat vegyétek, ha már az óvszer mellett döntötök! és igaz az is, h tul " steril " környezet kell hozzá. én mindig görcsölök, h mi van ha előváladék kerül belém ( mert attól is lehet terhes vki ). az a gond, h ha vki óvszerrel védekezik, és kiszakad, akkor ide jön tanácsot kérni, és az itteniek nem " cselekvésre " ösztönzik ( ezt az egyik előző válaszolónak irom, aki azt irta, h ha a gumi kiszakadt, akkor legalabb lehet cselekedni ), hanem csak annyit irnak neki, h ugyse lehet terhes, csinaljon egy tesztet. igen ám, de mi van, ha pozitiv lesz az a teszt?
2010. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Én teljesen megbízom a gumiban. 2 évig szedtem fogamzásgátlót, és teherbe estem, pedig nem hagytam ki egy szemet se, nem hánytam, nem volt semmi bajom. Azóta eltelt egy év, szerencsére a kislányomnak nem lett semmi baja. De az biztos, hogy a gumival eddig nem volt gondom, nekem egyszer sem szakadt ki.
2010. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!