Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mindig gumiban szexelunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig gumiban szexelunk, akkor mennyi esélye van arra, h teherbe esek?

Figyelt kérdés
már 5 napja késik...és kicsit félek..remélem feleslegesen
2011. máj. 27. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmi esélye. Nyugi.
2011. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakadt ki a gumi,akkor nulla.
2011. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetet késett, pedig mindig védekeztünk, és látszólag nem lehetett semmi probléma. Amikor már a 4. negatív terhességi tesztet tartottam a kezemben, kezdtem megérteni, hogy vmi más lehet a probléma. És pár nap múlva megjött:) Nem hinném, h gond lenne.
2011. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Teljes védelmet semmi sem nyújt. Én terhes lettem úgy, hogy mindig óvszert használtunk, és nem vettük észre, hogy selejtes lett volna...

Csinálj tesztet!

2011. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az óvszer sem garantál 100%os biztonságot...de tényleg nagyon kicsi az esélye kb 5%
2011. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 évig csak óvszert használtam. Soha nem volt semmi baj.
2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszokat...remélem bírta a gumi és nem volt hibás, mert a barátom mindig bennem élvezett el..
2011. máj. 27. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

1% alatt van az esély.

Ha jól használjátok.

2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjátok a lányomnak aki most aludt el, hogy óvszerre nem lehet valaki terhes! Nekem szokott késni 1hót. is ezért nem vettem észre a babámat.
2011. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!