Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem bíznak ilyen sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bíznak ilyen sokan a gumiban?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem egy nagyon biztonságos fogamzásgátló módszer, csak vigyázni kell a felhelyezésével.
2009. dec. 30. 20:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel meddő,hogy szeded,hanem,hogy mellette nem lehet tudni,hogy lenne-e peteérésed.Amikor abbahagyod utána meg csak lesel,hogy miért nem jön meg rendesen,miért nem esek teherbe,hisz abbahagytam.Ez a baj,hogy évek telhetnek el és senki nem veszi észre,hogy gond van. Természetesen mindenki csinálja úgy,ahogy akarja,én a saját tapasztalatomat mondtam el,hogy én mivel védekezem és mivel nem fogok soha!Nem kell a beleegyezésed és a helyeslésed.
2009. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
33%
nekem meg nem kell a te kioktatásod. én már szedtem, és amikor abbahagytam, ugyanugy, rendesen megjott. és mellette persze, h nincs peteérés, ez az, amit meggátol, igy hat. de utána elindul.
2009. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Elindul vagy nem...Én az utobbiról beszélek.Örülj neki,hogy neked ilyen gondod nem volt,de jóval gyakrabban fordul elő ez a gond,mint hinnéd.Sajnos muszáj volt utána néznem a dolgoknak és én is meglepődtem,hogy ez mennyi embert érintett.Külön forumokon lehet beszélgetni olyan nőkkel,akik most küzdenek a babáért és úgy telt el jó pár évük,hogy nem tudták,hogy bajban vannak,most pedig azon imádkoznak,hogy ne fussanak ki az időből és összejöjjön a gyerek.Szomorú,de ez van.Mindenki csak akkor kap a fejéhez,ha vele is megtörténik.Én más utat választottam és ha a véleményemet kérdezik,mint most is,soha nem ajánlom a bogyókat.Ez az én véleményem,más pedig csinálja,ahogy akarja.
2009. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%
Igen is lehet valaki meddő a fogamzásgátlótól. Hülyeség, hogy nem. Örüljön, akinek bírja a szervezete, ettől még nem igaz, hogy nem igaz, hogy nem lehetsz meddő mellette... nekem ilyen a szakterületem, látom, amit látok, szóval nekem senki ne meséljen be semmit...
2009. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
nálunk meg a családomnak a szakterülete ez.. amugy mi van akkor, ha vki gumit használ, lecsuszik, kiszakad ( megtörténhet ), és nem vesz be az illető 72 orasat ( mert jajj, olyant nem szabad ), és akkor abortuszra kell mennie. amitől meg tuti, h meddő lesz. na, ehhez mit szóltok? mert ez a valószinűbb.
2009. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Abortusztól tuti meddő???

Jó, hogy a szemem láttára történő eseményeket próbálod megcáfolni....

Van olyan eset, amikor jobb a 72 órás, de minden jelentéktelen dologra akkor sem lehet beszedni. Orvosok sem ajánlják, volt, hogy itt tett fel valaki kérdést, ajánlották itt orrba szájba a 72 órást, 2 orvos cáfolta meg...ennyit a válaszok hitelességéről...

2009. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
hát már bocs, de egy abortusztól előbb lesz vki meddő, mint a fogamzásgátlótól. tudom, h mit beszélek, mert eü-sök között nőttem fel. jó, persze, nem tuti, de minél több abortuszon van tul vki, annál nagyobb az esélye a koraszülésnek, és a meddőségnek is.
2009. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Te eüs családban nőttél fel, én pedig az vagyok, tudom mi az abortusz, tudom, hogyan csinálják és nem lesz mindenki meddő az abortusztól, akkor senki nem vállalná...miféle hülyeség ez, hogy az abortusztól tuti meddő lesz? Áhh...
2009. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
nem tuti, de azért nem egy ajánlatos dolog. vagy szted kifejezetten egészséges? én is láttam már, sőt Ceizel bácsi el is mesélte. akkor mi a megbizható védekezési módszer?? mert a gumiban nem bizok, a pharmatex - nek meg 20- as a pearl - indexe.
2009. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Előre leszegezem, hogy ez csak az én véleményem.

Én azért bízok jobban a gumiban, mert így ha baj történik, tudok ellene tenni a 72 órás tablettával.

Ha tabit szedsz, és valami gond van, nem veszed észre, nem tudsz elleni tenni, márcsak a pozitív tesztet veszed észre.

2009. dec. 31. 00:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!