Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy eséllyel terhes lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy eséllyel terhes lesz?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel barátság extrákkal alakult ki köztünk. Első alkalomtól kezdve nem húztam gumit, nem is mondott rá semmit, amikor bele engedtem akkor se, azt hittem szed fogamzás gátlót, de amikor ma a facebookon felhozódott a védekezés akkor mondta h mi se védekezünk mert h ő nem szed gyógyszert. Pár nap kihagyással április 4 óta minden nap szexelünk és volt hogy 2x-3x bele engedtem egymás után. 100% hogy teherbe esik? 15L, 19F

2014. ápr. 23. 13:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te orvos? :D

Ha együttlét előtt megmosakszik, akkor aztán cseszheted a "megvizsgálós" technikádat. Nem fogsz látni semmiféle folyást sem. És nem csak olyan betegség lehet, ami viszket, vagy annyira látványos folyással járna.

Ja és akkor is lehet valakinek folyása, ha semmi baja nincs.

2014. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
86%

Hm. Valaki más babáját akarják a nyakadba varrni, lehet.

Gratulálok apuka.

2014. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nem 100%, de jó esélye van. Még a peteéréskor nemi életet élő pároknál, akik gyereket akarnak is csak 1 a 6-hoz az esélye, hogy megfogan és meg is tapad a petesejt. Ez az átlag. Viszont ha a nő a könnyebben teherbe eső típus most készülhetsz az apaságra. Persze az is lehet, hogy más gyerekét karja a nyakadba varrni - amit már írtak vagy esetleg az abortuszt veled kifizettetni. Ez utóbbi esetben nem sokat tudsz tenni, itt nem segít az apasági vizsgálat.
2014. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Amúgy azt meg tudják állapítani hogy mikor esett teherbe nem? Az alapján meg ha hamarabb mint április 4 akkor tuti nem én vagyok az apja.
2014. ápr. 24. 00:12
 25/37 anonim ***** válasza:
Nem tudják 100%-ra megmondani, a magzat méretéből saccolnak egy időt, de ebbe 1-2 hét eltérés simán belefér. Ráadásul mindezen ott se leszel. A legbiztosabb az apasági teszt már ha megszüli. Ha az abortuszt akarja kifizettetni így jártál, fogd fel úgy mint tanulópénzt. Ebben az esetben gyakorlatilag semmi esélyed a bizonyításra.
2014. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Congrat, go doki..
2014. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Tudod, már eléggé fejlett a technológia, létezik olyan, hogy apasági teszt, vért vesznek tőled, meg a gyerektől is... DNS vizsgálat

DNS az kb általános iskola 6. osztályos ill középiskola 1 osztályos anyaga

2014. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
létezik olyan apasági is, hogy a magzatból vesznek mintát. van duó és trió. a duóban két embert vizsgálnak (pl téged és a babát), a trióban hármat (baba, mama, lehetséges apa). kérdés, hogy a csaj belemegy -e, mert kényszeríteni nem lehet. akkor kell belemennie, ha gyerektartást követel.
2014. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

25. vagyok.

Persze, hogy meg lehet vizsgáltatni magzati korban csak éppen semmi értelme. Apasági vizsgálatnak csakis akkor van értelme ha a csajszi gyerektartást követel.

Ha abortuszt akar fizettetni akkor annak a díja kb. 30.000 Ft míg az apasági vizsgálaté már megszületett gyermek esetében is 200.000 Ft. felett van, magzatinál gondolom jóval drágább ha egyáltalán elvégzik. Mivel magzati vizsgálat nem úgy megy hogy választok a neten egy olcsó labort és beküldöm a nyálmintákat. Szóval mindenképp bukta a dolog.

2014. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a teszt :(
2014. máj. 16. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!