Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora eséllyel lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora eséllyel lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mekkora az esélye a terhességnek?

A párommal ma szeretkeztünk. Tegnap múlt el a mensim. Megnéztük h minden oké e az óvszerrel majd visszatette aztán kb fél perc sem telt el kihúzta és ki volt szakadva az óvszer oldala..Nem ment el bennem sőt állítása szerint előváladékot sem érzett (megnéztük és tök száraz volt a farka vége) Meg azt hallottam,hogy a menstruáció utáni 3 napban kicsi az esélye a terhességnek.Idegeskedek mert lehet beképzelem,de úgy néha beleszúr egy picit a petefészkembe


2013. nov. 28. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, nem lesz semmi baj. A petefészkednél a szúrást is csak azért érzed, mert rágörcsölsz a témára. Szóval nyugi, 99%, hogy nem vagy terhes.
2013. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50-50%
2013. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy védőnő ismerősömmel aki azt mondta h azért érzem az esetleges "fájdalmat" mert ilyenkor még a has nagyon vérbő és inger hatására ilyen reakció is kialakulhat..nagyon bizonytalan vagyok mert ez volt az első szexuális kapcsolatom..csak sokat olvastam erről a beágyazódási fájdalmon és félek h ez az..:/
2013. nov. 28. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Engedd meg, hogy reagáljak az 50-50-es kommentre. Azért mondtad, hogy igen csak vannak befolyásoló tényezők. Nem élvezett beléd a srác, menstruáció után voltál, nem érezte, hogy van előválladéka és gondolom az óvszer sem rögtön a behelyezésnél szakadt el. Szóval nyugi, tartom magam ahhoz, hogy nem vagy terhes. Persze most kombinatorikázhatunk, ennyi erővel 50-50 esély van arra, hogy ma meghalsz, holnap elüt az autó, hízol 100kg-ot stb. :)
2013. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden stimmel amit leírtál...körülbelül max 5 lökésig volt úgy bennem h kiszakadt az óvszer és kb még 10 perc kellett ahhoz h elélvezzen
2013. nov. 28. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre meg hadd reagáljak én: "sőt állítása szerint előváladékot sem érzett"

Mert NEM IS ÉREZHETI! Senki nem érzi.


Ez pedig: "megnéztük és tök száraz volt a farka vége"

Fölöttébb érdekes, amikor az óvszer is síkosítva van belülről is. Már csak attól is nedvesnek kellett volna lennie.


Ugyanakkor valóban elenyészően kicsi az esélye, hogy ha ilyenkor kiszakad (elélvezés előtt illetve a ciklus ezen időszakában), hogy terhesség legyen belőle.


Mindenesetre érdemes lenne neked is és neki is még egyszer áttanulmányozni az óvszer használati útmutatóját, illetve elolvasni a leggyakoribb hibákat, ugyanis 99 %-ban a felhasználó felelős a szakadásért.

[link]

2013. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó mindenféleképpen megfogom nézni az oldalt. Most vettem észre h a bugyimon van ilyen ragadós átlátszóbb cucc..most már tényleg nagyon megijedtem
2013. nov. 28. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Valami fölött átsiklottam:

"Meg azt hallottam,hogy a menstruáció utáni 3 napban kicsi az esélye"


Ez bizony általánosságban NEM igaz. Rövid ciklus esetén (pl: 21 napos) már akár a menstruáció utolsó napjai is kifejezetten veszélyesek lehetnek.


De ne parázz már feleslegesen olyan tüneteken, amelyek SEMMIT SE jelenthetnek!

Pl.: "csak sokat olvastam erről a beágyazódási fájdalmon" - olvass egy kicsit többet róla! A beágyazódás ugyanis 7-10 nappal az aktus után kezdődik!

Még akkor se érezhetnél semmit, ha tényleg szerencsétlenül jártál! Még magához a megtermékenyüléshez is kell minimum 1 nap (ahhoz hogy találkozzon a két kicsi sejtecske)!


Azaz ebben a pillanatban max. gondterhes lehetsz.


Egyébként valószínű, hogy a síkosítás hiánya miatt szakadt.

Menstruáció után nagyon száraz a hüvely. Még nemi izgalom alatt is az.

2013. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!