Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vehetném rá anyukámat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá anyukámat, hogy vegyen nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

17éves leszek nemsoká, és óvszer+naptármódszer mellé szeretnék pharmatexet használni. ( és nem kérek erre oltogatásokat, csak még nem szeretnék babát)

Szóval milyen üzenettel tudnám megkérni őt hogy az "ő kicsi lányának" azaz nekem fogamzásgátlókrémet vegyen? NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!


2014. febr. 23. 22:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20-as, igen, de a kisasszony óvszer mellett szeretne Pharmatexet használni.
2014. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Elmész nőgyógyászhoz, ő felírja es kivaltod. Anyudnak meg: anya, vigyél el dokihoz. Ennyi. Mond neki h felelősségteljesen akarsz szexelni, es örülni fog h ennyire okos lánya van, meg ha nem is fog örülni q tablettanak.

Arra figyelj h óvszer + pharmatex együtt soha!!! Ha igen, akkor szinte boritekolva a terhesség es a baba.

2014. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22-es:

- a pharmatexhez nem kell recept

- a hivatalos gyógyszerleírás nem említi, hogy óvszerrel nem alkalmazható

2014. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
én nem tudom mi a bajotok a Pharmatex-szel..nővérem anyukám és én is azt használok..semmi baj nincs vele..és aki nem akar tablettát szedni vagy parázik kotonnal annak tökéletes!
2014. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22 vagyok. 23asnak es arra írtam, h fog.gátló tabletta. Utána olvastam h a pharmatex hívja így, ezért én kérek "elnézést". De a lényegen nem változtat. Abból indultam ki, h netem sok olyan történet van, ami pharmatex + óvszer mellett történt "balesetről" szólt.
2014. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A Pharmatex igenis kimarhatja az óvszert, es máris lehet valaki terhes.
2014. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
24-es a Pharmatex biztonságossága sokkal rosszabb mint az óvszeré vagy a tablettáé.
2014. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!