Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vehetném rá anyukámat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá anyukámat, hogy vegyen nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

17éves leszek nemsoká, és óvszer+naptármódszer mellé szeretnék pharmatexet használni. ( és nem kérek erre oltogatásokat, csak még nem szeretnék babát)

Szóval milyen üzenettel tudnám megkérni őt hogy az "ő kicsi lányának" azaz nekem fogamzásgátlókrémet vegyen? NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!


2014. febr. 23. 22:03
1 2 3
 11/27 Noydra ***** válasza:

Még jó hogy a pharmatex hormonmentes :D

Ezért nem is ér lófaxt se.

De a rendes fogamzásgátlók sem feltétlen teszik tönkre a hormonháztartást. Azért, mert valakinek nem jó, nem kell leáltalánosítani.

2014. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi a ****t nemlehet érteni abban hogy nem kérek oltogatásokat?? Egyébként azért venné meg anya,mert pharmatexrt egészségpénztári kártyára meglehet venni,viszont én azzal nem vásárolhatok.... És akkor pharmatex helyett más ami nem árt nekem mégis véd?
2014. febr. 23. 22:38
 13/27 Noydra ***** válasza:

Amíg ki nem próbálod a rendes fogamzásgátlót, nem tudod meg, hogy ártana neked, vagy használna...

Sokaknál csak pozitív hatásai vannak a védelem mellett, és ha nem felejted el soha bevenni, a terhességtől sem kell félni.


Én nem rábeszélni akarlak, csak gondoltam leírom, hogy tudd.

2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
De azt csak dokitudja felírni nem? De még mindig tartok a trombózis miatt;/
2014. febr. 23. 22:49
 15/27 anonim ***** válasza:

A Pharmatex hormonmentes!

Ezért a thrombózisveszélyhez semmi köze!


Kérdező:

Azt értem, hogy ep-kártyára olcsóbb, de néhány száz Ft spórolásról ha lemondasz, akkor nem kell anyádat megkérni..

2014. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De a fogamzásgátló tablettára gondoltam, és az nem hormonmentes:s


Nemannyira pár szár forint az se:s

2014. febr. 23. 22:58
 17/27 anonim ***** válasza:

Ja: kb. 2000 Ft, azaz a kártyával kb. 250 Ft-ot spórolsz.


A barátod nem száll be a költségbe?

2014. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Noydra ***** válasza:

Kérdést és ezt a választ elnézve te tényleg annyira paranoiás vagy, hogy úgysem segít rajtad semmi sem. Ilyenkor a barátodat szoktam sajnálni.

Ez a nevelésben a ló tulsó oldala.

Tudod te, mennyi esély van trombózisra?

Ennyi erővel ne menj ki az utcára se, mert hátha elüt egy autó.

2014. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#4, #10:

Ne is törődj vele, hogy ezt a fajta fogamzásgátlót nem kell "megenni" rossz esetben a fiú kap belőle orális szex esetén! Ugyanis ez ún. helyi fogamzásgátló és nem hormonális alapon működik, hanem a hüvely PH értékét változtatja meg! Ha a "csajod" megeszi, akkor nagy a baj!

:D

2014. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Arról is beszéljünk már, hogy a Pharmatex használata egy "hangyányit" bonyolultabb és orvosok is csak max. megszakítással együtt alkalmazva bólintanak rá!
2014. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!