Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 havi cerazette fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 havi cerazette fogamzásgátlót kaptam tegnap, de 2014. 03 ig jó! Szerintetek be vehetem, ha majd le járt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a gyógyszertárba blokkal együtt... nem adhatnak ki három havi gyógyszert úgy, hogy a második levél használatánál már nem jó a szavatosság.
2014. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gyógyszertárba vetem
2014. febr. 18. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne vedd be...
2014. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem patikában kaptad, akkor így jártál. Bevenni biztos nem venném be, mert könnyen előfordulhat, hogy nem véd. Akkor meg mi értelme?

Amúgy ha már kéz alól vetted, akkor ezt miért nem nézted meg, mikor megvetted?

2014. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy le fog járni még a védőnőm is mondta hogy nyugodtan be vehetem!
2014. febr. 18. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérdezed? :D
2014. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"még a védőnőm is mondta hogy nyugodtan be vehetem!"

Hát igen, mostanság igen kevés gyerek születik, biztos a védőnő már a terhesgondozásra gyűjti a kismamákat.:)

De a viccet félretéve inkább ne vedd be. Mert ha meg utána tényleg nem fejti ki ez miatt a hatását, akkor nyilván nem akarsz még gyereket.

2014. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert más véleményére is kíváncsi vagyok!
2014. febr. 18. 18:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én már egyáltalán nem akarok gyereket meg a párom sem!
2014. febr. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!