Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátlót szedek de még nem jött meg a havim, miért?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni ezt a fogamzásgátlot! 3 nappal ezelőtt vettem be az utolsó szemet egyszersem hagytam ki egy napot sem de még nem jött meg! Normális ez.?

Párommal másfél hete voltunk együtt de akkor is megszakítasal védekeztünk! Ekkor már 10napja szedtem a gyógyszert.! Lehetek terhes.? Csinálhatok tesztet, ki mutatná már ha az lennék.?


2014. febr. 12. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Igen lehetsz. Gratulálok a picihez.
2014. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

volt h az exemnek is 5+nap kellett mire vérzett ilyen 2napot azt heló.. volt amikor 1nap után jelentkezett a vérzés és tartott vagy 8 napig... ez már csak ilyen.

a terhesség tesztek asszem 15nap után tudják kimutatni az eredményt.. de várjál még 2-3napot, nem vagy terhes

2014. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor aggódj, ha a szünet legvégéig nem jönne meg!

Addig felesleges.

2014. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Legelső kommenthez szólva hogy lehetek terhes.? Hisz 10napja már szedtem a gyógyszert s ráadásul még megszakítással is védekeztünk ! Indokold meg léci ezt a választ.!



Ma reggelre sem jött még meg de fáj a hasam alja és a derekam.!

2014. febr. 13. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy rendes szedés mellett sem nyújt 100 %-os védelmet.

Persze ritka szerencsétlennek kellene lenned, hogy úgy is bekapd a legyet, hogy még mellé megszakítást is alkalmaztok, de nincs lehetetlen.

2014. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg jött tegnap délre a vérzésem! :)

Most az érdekelne hogy ez idő alatt is védve vagyok? Mert tegnap este együtt voltam párommal s megszakításos módszerrel is védekeztünk. Lehet baj belőle?

2014. febr. 14. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:
szünetben is véd a tabletta.
2014. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!