Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18-25 évesek! Nektek fizetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 évesek! Nektek fizetik a szüleitek a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizetnék?
2014. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


25 F

2014. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem kértem anyámtól kotonra.

F 30

2014. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy fizetik, soha nem is fizették. Égne a bőr a pofámról, ha dugni tudnék, de védekezésre nem futná... A párommal felesben fizetjük a fogamzásgátlást (régen az óvszert, egy éve már a tablettát).
2014. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem mondtam, hogy nem fizetem magamnak, nem értem miért kell rögtön támadni.
2014. febr. 16. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
19 vagyok és nekem történetesen fizetik. Egyrészt mert 15 éves korom óta szedem hormonális rendellenesség miatt, másrészt még tanulok, nincs saját jövedelmem, szóval mindenképp tőlük kellene pénzt kérnem rá.
2014. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is tanulok, de kapok tanulmányi ösztöndíjat. Nekem nem akarják fizetni, ami ezért érdekes, mert óvszert néha-néha vettek nekem ha eszükbe jutott, kérnem se kellett.
2014. febr. 16. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Óvszert használok, valamikor a párom veszi, valamikor én. Mivel nincs saját keresetem (csak az ösztöndíjam), így anyuék fizetik. Mondjuk nem úgy, hogy kifejezetten arra adnak pénzt, csak adnak zsebpénzt, én meg azt is veszek belőle.
2014. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!