Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak hetente néha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak hetente néha két hetente (hétvégén) vagyunk együtt a barátommal, akkor megéri szedni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
(Már régóta együtt vagyunk, csak most ugy alakult, hogy messzebb kellett költöznie) Érdekelne a véleményetek, mert sokan mondják, hogy a gumi nem annyira megbízható.. de nem tudom h ebben az esetben mi a jobb döntés..(mellékhatásokat és a pénzt is beszámitva)

2014. febr. 15. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmmm, attól függ h akartok-e mostanság gyereket, mert nekem személy szerint elég nagy mellékhatás lenne most 1 gyerek :D

Ha biztosra akarsz menni akkor védekezz mert nincs 100%-os módszer.

2014. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 2 hetente találkozunk és nem is szedek bogyót. Nem látom értelmét így!
2014. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem totálisan nem ettől (az időtől) függ, hogy megéri-e. Inkább a mellékhatásokat mérlegeld, és az alapján dönt, meg nyilván a pénz még számít.

Na kérdezd, hogy kinek mi a tapasztalata, mindenkinek más a tapasztalata. Neten olvass betegtájékoztatókat, le van írva, hogy milyen problémák merülhetnek fel. Amit nem szoktam látni a betegtájékoztatóban: libidócsökkenés, könnyebben kialakulhatnak bakteriális fertőzések/gomba, persze ez sok tényezőtől függ, valamint hogy miután abbahagyod, megeshet, hogy nem indul meg a peteérésed, esetleg rendszertelen lesz - ez vagy elmúlik magától, vagy orvosi segítséggel. De nyilván ez sem mindenkinél van így, csak jó tudni róla.

Ha feledékeny és megbízhatatlan vagy, ne szedd, ha cigizel, ne szedd. Anyagilag meg ki tudod számolni. Teszem azt 5-6e a tabi három hónapra, azt meg te tudod, mennyi gumit használtok el.

2014. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!