Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti aggódnátok a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti aggódnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátomat kielégítettem, de a "cucc" az ő kezére ment. Ő elment kezet mosni, elvileg szappannal mosta meg de azt nem tudom, hogy meleg vízzel-e. Utána ujjazott engem, majd pár órával később szex is volt, persze óvszerrel. Attól félek, hogy maradhatott-e a kezén spermium miután kezet mosott, az ujja által belém került és szexnél még feljebb kerülhetett? :/ A menstruációm akkor múlt el, a ciklusom 8. napján voltam, ez volt okt.30.-án. Most éppen menstruálok, időben megjött, de mintha kicsit hányingerem lenne amióta megvan. Szerintetek van okom aggódni, lehet ebből baj? Tudom kicsit furán hangzik a sztori de valamiért félek.
2013. nov. 23. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz.
2013. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baj nem lehet esetleg gyermeketek lesz.
2013. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dwight Schrute ***** válasza:
Te inkább ne szexelj még :S Majd 9-10.-be biológián választ kapsz erre a kérdésre is.
2013. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baj lenne. A hányinger miatt már szerintem csak beképzeled a bajt, mert előfordul a hányinger menstruáció alatt. Lehet eddig is volt már neked ilyen, de amiért nem aggódtál ilyen miatt észre se vetted.

De itt nem fogsz egyértelmű választ kapni, 1000 forint körül kapsz tesztet.

2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de 17 és fél vagyok, rég túl vagyok a biológiaórán, és ott ilyen mélységekbe nem mennek bele. Azóta aggódok amióta megtörtént, pedig megjött de ennek ellenére félek, köszönöm annak aki nem lenézően válaszolt! Esetleg ha nődokihoz elmegyek, ő meg tudja mondani hogy van-e baj?
2013. nov. 23. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem miért szexel az ilyen.. és ha terhes lennél akkor azon miért lepődnél meg? tudod a szexet arra találták ki, hogy az emberek gyereket csináljanak. tehát ha az élvezetért akarod csinálni, akkor számolj azzal, hogy következménye lehet. sztem hagyjátok abba, aztán ha kicsit érettebb lettél, komoly kapcsolatod van, akivel fel tudnál nevelni egy gyereket ha "baj" történne, akkor próbáld meg újra!
2013. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!