Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónap alatt 300 grammot...

2 hónap alatt 300 grammot hízott 1 évesem, jelenleg 9500. Ti nem aggódnátok?

Figyelt kérdés
Ma voltunk vizsgálaton, annyit mondtak, hogy picit az átlag alatt van, de ez még jó. Én viszont nem nyugszom. Nagyon keveset is eszik a saját főztömből, a bébiételeket viszont mindig megeszi. Ebből arra gondolok, nem ízlik neki a főztöm (állagra már mindent kipróbáltam). :( Adjak neki csak bébiételt, meg az enyémből, amit tudom, hogy rendesen eszik?
2012. márc. 7. 10:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként tejallergiás, nem tudom adni a mi főztünket, nem tudtam még átállni olyan főzésre.
2012. márc. 7. 10:58
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

9,5 kiló miért van átlag alatt? Az én fiam nagyon nagy növésű,ő volt 11 kiló,de mindenki sokallta.

2012. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik lányom 9,36 kiló volt egyévesen. Most 2,5 éves, és 12 kiló (jó étvágyú gyerek). A kisebbik 8 hónaposan volt 9,5 kiló, pedig pontosan ugyanúgy etetem, mint a nagyot amikor ennyi idős volt. Szerintem ez alkat kérdése.
2012. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, kisfiú egyébként.
2012. márc. 7. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Aggódni? Ne aggódj! Egyáltalán nem pici a fiad. Kislányom 1évesen 10,4kg volt, és amióta megy rendesen, nemhogy hízna, hanem fogy havi 10dkg-ot, és mellé nő 1-2 cm-t. Eszik rendesen, és nem szenved rajta se a doki, se a védőnő hogy miért fogy. Egyszerűen lejárja.
2012. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ő is jár, már jó ideje, akkor lehet, ezért ilyen "kevés"? Egyébként tényleg nagyon vékony típus.

Kezdek megnyugodni. :)

2012. márc. 7. 11:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyik fiam sem érte el egyévesen a 9 kilót. A most 3 évesem 12 kiló.
2012. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerősömék kislánya 14 hónaposan 7900 g, és amikor mondtam, hogy az én 6 hónaposom 7400, akkor úgy éreztem, mintha az én babám lenne kövér.Ők egyáltalán nem aggódtak emiatt.
2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az én fiam másfél évesen ennyi. Pár hete kezdett el úgy igazából jókat enni, addig csak csipegetett. szóval elég rossz evő. a lényeg, hogy hízik, ha stagnál, vagy fogyni kezd, akkor lehet gond. mindig kínáld meg a saját főztöddel is, egyszer rákap az ízére.
2012. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fél éves kor után lassul a hízás, az enyém is ennyi volt egy évesen, helyedben nem izgulnék. Nem tudod jobban tömni, mint amennyit ő akar.
2012. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!