Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónap alatt 300 grammot...

2 hónap alatt 300 grammot hízott 1 évesem, jelenleg 9500. Ti nem aggódnátok?

Figyelt kérdés
Ma voltunk vizsgálaton, annyit mondtak, hogy picit az átlag alatt van, de ez még jó. Én viszont nem nyugszom. Nagyon keveset is eszik a saját főztömből, a bébiételeket viszont mindig megeszi. Ebből arra gondolok, nem ízlik neki a főztöm (állagra már mindent kipróbáltam). :( Adjak neki csak bébiételt, meg az enyémből, amit tudom, hogy rendesen eszik?
2012. márc. 7. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lánykám is vékonyka típus! Nem tudom miért mondta a doki hogy átlag alatt vagytok! Mi a múltkor másfél hónap alatt 250et híztunk, most 8 hónaposan 7kiló 35 deka! A doki azt mondta erre formás baba, és látja hogy mozgékony! Ő engem megnyugtatott azzal hogy le mozogja és egyáltalán nem sovány! Sajna vannak dokik akik nem nyugtatnak hanem gyorsan valamit sejtettnek a háttérbe a te felzaklatásodra jelen esetben! Nyugi van szerintem is :) Nem hiszem mi többek leszünk akkor :)
2012. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is egy éves, az elmúlt 2 hónapban nem hogy hízott volna, de fogyott is. Eszik rendesen, de megy megállás nélkül, persze, hogy lemozogja. A doki szerint ebben az életkorban már nem kell aggódni a hízás miatt, itt már amúgy is lassul.
2012. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm anyukák, megnyugodtam. :) Megy mindenkinek egy zöld.
2012. márc. 7. 13:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond vele. Lányom 18hós és 10,5kg. Sosem mondta még a doki,hogy valami baja lenne.
2012. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!