Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszik meg a 15. 000...

Miért veszik meg a 15. 000 Ft-os cipőt egy babának ha 1-2 hónap alatt úgyis kinövi?

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani senkit de soha nem értettem hogy miért veszik meg a nagyon drága cipőt egy babának? Csak azért hogy az legyen ráírva hogy Siesta???Nekem most van egy 8 hónapos kislányom és hamarosan én is venni akarok neki kiscipőcskét de biztos nem adok érte 10-15 ezret.

Gyedből nem is futná. Persze én sem kínait akarok venni. Bemegyek a deichmanba és háromezerért tök jó cipőt tudok venni. Nektek mi a véleményetek?


2012. febr. 27. 09:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
mert megtehetik.
2012. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Az a véleményem, hogy azért a kínaiban is nagyon jó cipőt lehet kapni, ami haránt emelős és belül bőr...én meg ott veszek majd fiamnak félcipőt, mert nagyon jókat láttam:)
2012. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
ott a pont az elsö válaszolonál! . Ha nekem is lenne annyi pénzem én se kinais ruhákab járnék. Gyereknek meg minöségi cipöt veszek de nme ennyiért!
2012. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%

Pontosan, mert megtehetik!

Mondjuk személy szerint én feleslegesnek tartom, pedig szerencsére vagyunk olyan helyzetben, hogy meg tudnánk venni.

De azért mert van pénz, nem költök olyanra, amit nem tartok ésszerűnek!

2012. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Én sem tehetem ezt meg. azonban, szerintem akinek tellik rá, az miért is ne vehetné meg, ha neki igy tetszik és abban szeretné látni a kicsijét? ez nem csak a baba cipőkre érvényes. rengeteg gazdagnak fel lehetne tenni ezt a kérdést, hogy de miért, miért veszitek ezt vagy azt, ennyiért és annyiért, holott sokkal olcsóbban is lehetne kapni.? ha valaki megdolgozik a pénzéért, akkor hadd költse arra, amire akarja.
2012. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek veled, mi is így vásárolunk a gyereknek. De azt is gondolom, hogy van az a mennyiségű bevétel, amiből már megvenném a gyerekemnek esetleg a drágábbat is.

Jelen anyagi helyzetünkben én nagyjából 5-7 ezerért szoktam a gyereknek cipőt venni, általában egy szezont (kb. 3 hónapot) bír ki egy cipő a 3 éves kisfiamnak. És ugye legtöbbször nem elég 1 pár cipő egy szezonra.

Mindig igyekszem jó ár/érték arányú cipőket venni, ami azért egészséges is a lábának.

2012. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Mert megteheti. És mert a Siesta biztos hogy jó vagy tetszik neki (pl. márkás sportcipő) vagy ilyesmi. És meg van győződve róla hogy azzal teszi a legjobbat a gyerkőcnek, ha márkásat vesz mert márka= minőség. Én nem vagyok ez a kategória, de barátnőm pl. igen, és én megértem azt is. Én,ha lényegesen gazdagabb lennék, akkor se költenék 15 ezer ft-ot cipőre ilyen pici babának. Ruhára inkább :)) Én azokért vagyok megőrülve:D
2012. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Én az első cipőjéről azt gondoltam, hogy annak jónak, nem is csak jónak, kitűnőnek kell lennie. Hiszen akkor lesz először cipő a lábán, az alakítja a lába későbbi formáját, megelőzheti a lúdtalpat. Ezért az első cipője márkás volt. Amint biztosan tudott járni, olcsóbbat vettem neki
2012. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Régen nem voltak márkás babacipők. Mégs4m lettek a gyerekek lúdtalpasak. Csak a kereskedelemnek érdeke reklámozni,hogy az olcsó cipőtől baja lesz a gyerek lábának.

Nekem van nagyon gazdag rokonom,de soha nem vesz még magának sem márkás cipőket,a gyerekeknek sem. Vannak jó minőségűek a nem márkásak között is.

2012. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

1 Nagy a jólét.


2 Idióták, és bevették azt a mesét, hogy csak jó cipőben nem lesz ortopéd a gyerek (holott a legegészségesebb ha mezitláb van sokat)


3 úgy vannak vele, hogy majd megörökli a következő gyerek.

2012. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!