Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszik meg a 15. 000...

Miért veszik meg a 15. 000 Ft-os cipőt egy babának ha 1-2 hónap alatt úgyis kinövi?

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani senkit de soha nem értettem hogy miért veszik meg a nagyon drága cipőt egy babának? Csak azért hogy az legyen ráírva hogy Siesta???Nekem most van egy 8 hónapos kislányom és hamarosan én is venni akarok neki kiscipőcskét de biztos nem adok érte 10-15 ezret.

Gyedből nem is futná. Persze én sem kínait akarok venni. Bemegyek a deichmanba és háromezerért tök jó cipőt tudok venni. Nektek mi a véleményetek?


2012. febr. 27. 09:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

én is a deichmannban veszem fiam cipőit, de az első cipőjére költöttem, 3 hónapig félretettem a megmaradt gyedem és tudtam venni egy falcon első lépés cipőt mikor elkezdett járni. kb. 4 hónapig horda.



2. válaszoló. mi sokat jártunk ortopédiára probléma miatt, az orvos csak azt kötötte ki, hogy ne kínai haránt emelőset! szóval inkább ne azt vegyél, a kínai cipőkben nem jó helyen van az emelő, na meg egészséges lábra egyébként se kell. persze te tudod, csak leírtam, én nem vennék kínait, nekem is kényelmetlenek

2012. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek olyat, aki megvette magának a "legmenőbb" cipőt ötvenezerért. Kb. két hét múlva vitte vissza, mert levált a talpa. Tehát még a "márkásoknál" is előfordul ugyanaz, mint az átlagosnál, hogy becsúszik 1-2 hibás. Akkor mi a különbség? Csak a márkanév!
2012. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
Én októberben vettem a kislányomnak egy Elefanten cipőt első cipő gyanánt, még mindig jó a lábára, pedig február van. Nem törvényszerű, hogy 1-2 hónap alatt kinövik. 10e Ft volt, de nekem fontos volt, hogy egyrészt új cipő legyen a lábán, másrészt azt találtam a legjobbnak (teljesen hajlékony talp, sarokrésze nem merev, maga a cipő tépőzáras, így teljesen szét lehet nyitni, és könnyedén felcsusszan a lábára, egyszóval erre a cipőre mondtam, hogy jó szívvel adom a lábára, ami még nincs cipőhöz szokva). Én is megnéztem a 3e Ft-os cipőt is a Deichmann-ban, de mégsem éreztem úgy, hogy egy első lépés cipőnek az alkalmas lenne. Lehet, hogy te is pont így leszel majd vele.
2012. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%

Mi is megvehetnénk, de nem fogjuk. A minőségért hajlandó vagyok fizetni, a márkáért vagy a divatért nem.


Amúgy nekem 4 testvérem van, páromnak 1. Ha megveszem 15-ért és mindenkinek csak 1 gyereke születik, akkor is 6an fogják hordani :-)

2012. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

Olvasom a hozzászólásokat...bocs, ha megbántok bárkit is ezzel: én egy dolgot nem teszek - használt cipőt sosem adok a gyerekemre. Az már egy másik kisgyerek lábára idomult, egyáltalán nem biztos, hogy az én gyerekem lábának jót tesz.

Amúgy nincs bajom a használt cuccokkal, ruhánk van rengeteg, de cipőt nem adok rá használtat.

2012. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%

ÁÁÁÁÁ Te nem vágod a kapitalista marketinget.


A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad


Egy "szemináriumon" valaha azt hangoztatták mindíg, hogy az áru mindíg annyit ér, amennyit a vevő fizetni hajlandó érte!


Szóval ha kirakják azta cipőt 50 ezerért és van oylan marha aki megveszi, akkor továbbra is 50 ezerért fogják kirakni, ha elkezdik vinni minta cukrot akkor meg még fel is emelik az árát.


Legyen az akármilyen áru!

2012. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
14. válaszoló, ez borzasztó :( 5 baba lábának egészségét kockáztatni mert van pénzetek? inkább akkor vegyetek 6 olcsó cipőt
2012. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

14-es vagyok: ez tényleg ekkora bűn? Első baba, 30 éve meg más volt a divat.


Amúgy ha belegondolok, ismerősöknél is felveszik a kicsik a nagyok cipőit, semmi bajuk...

2012. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
Én sem akarok ennyit kiadni neki egy cipőre. Viszont azt fontosnak tartom, hogy az első lépés cipője minőségileg jó legyen. Persze nem biztos, hogy ehhez 10.15e Ft-ba kell kerülnie. Utána én is a 3e Ft-os deichmannos bobby shoes cipőket fogom venni. Használtat én sem adok rá, soha, még zoknit sem!
2012. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%

Én meg megvártam az 50% akciót a kedvenc cipőboltomban, így kapott a baba, 2 nagyon jó kis cipellőt SZERINTEM reális áron.

A gyerekcipő is pont ugyanaz mint bármi más ebben a kategóriában. A gyártók és a marketingesek nagyon jól tudják, hogy mivel lehet az embereket az orruknál fogva vezetni... Aki meg hagyja, hát lelke rajta :).

Kínaiban viszont tuti nem vásárolnék, mert egész egyszerűen sz.r!!!! Az összes baba (meg felnőtt) ruha is idétlenül el van szabva, és nagyon rossz anyagból készül, ráadásul igénytelenül vannak még megvarrva is.

2012. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!