Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszik meg a 15. 000...

Miért veszik meg a 15. 000 Ft-os cipőt egy babának ha 1-2 hónap alatt úgyis kinövi?

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani senkit de soha nem értettem hogy miért veszik meg a nagyon drága cipőt egy babának? Csak azért hogy az legyen ráírva hogy Siesta???Nekem most van egy 8 hónapos kislányom és hamarosan én is venni akarok neki kiscipőcskét de biztos nem adok érte 10-15 ezret.

Gyedből nem is futná. Persze én sem kínait akarok venni. Bemegyek a deichmanba és háromezerért tök jó cipőt tudok venni. Nektek mi a véleményetek?


2012. febr. 27. 09:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

9.-es nek üzenném, hogy miből gondolja, hogy régen nem voltak lúdtalpas gyerekek? 33 éves vagyok és olyan lúdtalpam volt, mint a ház. Szerencsére mindenféle betéttel sikerült kikúrálni :)


Egyébként meg kinek miért fáj az:

-ha valaki 15e vagy 50e költ cipőre vagy bármire (attól neki még nem kell ennyit költeni) hozzáteszem a 15e Ft-os cipő még nem is a plafon

-azt, hogy valaki használt cipőt ad a gyerekére (neki szintén nem kell ezt megtenni)


Fel nem bírom fogni, hogy miért kell más emberek pénztárcájában, életében turkálni. Megveszi, mert megteheti vagy nem teheti meg, de mégis megveszi, mert fel akar vágni vagy szerinte ezzel jót tesz a gyerekének vagy bármi. ÉS???? Kinek mi köze van hozzá?????

2012. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%

Ez a cipőkérdés manapság ugyanott tart, ahol a gyerekülés és a babakocsi őrület, sokan dőlnek be a sok hülyeségnek.

Nekem meg egy orthopéd szakorvos mondta, hogy SEMMI baja nem lesz a gyereknek normál állapotú (tehát nyilván nem széttaposott) HASZNÁLT cipőtől.

Na most, nekem még senki nem tudott olyan első cipőcskét mutatni, ami egy, vagy akár két gyerek után is le lett volna strapálva.

Akinek jól esik, az pontozzon le, engem nem zavar, ha valaki vagyonokat költ egy cipőre, mindenesetre az én Fiam lábának semmi baja nem lett a rokonságtól örökölt lábbeliktől - konkrétan kb. 2 hónapot hordta Ő is, akárcsak az előző tulajdonosa.

2012. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Jelen egy idióta,aki megveszi a gyerekének a drága cipőt. Miért? Csak,mert telik rá . Amúgy a Deichmannban néztem 5000ért cipőt,annyira műanyag volt,hogy ránéztem,és elkezdett izzadni a lábam. Úgyhogy vettem inkább egy Elefantent,megfelelő szellozessel. De most voltam az Auchanban,le vannak értékelve a Siesta tavaszi cipők. Szóval lehet jó cipőt venni nem olyan sok pénzért is.
2012. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 48 %-os!

Nem én nem értem a "kapitalista marketinget", hanem az az ismerősöm, aki megvette 50 ezerért azt a cipőt. (8l %-os)

2012. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%

Itt 22.

Köszi, vártam a lepontozást, csak még azt kérdezném meg, miért is kaptam?

Azért, mert nem zavar, ha valaki vagyonokat költ cipőre, vagy azért, mert a Saját Gyerekemre használt cipőt adtam?

(Ami mellesleg Ecco márkájú, szerintem sokkal drágább, mint a Siesta meg az Elaphanten, hogy mindenki megnyugodjon), vagy azért, mert a Gyerekemnek nem lett baja tőle????

Istenem, egyesek annyira primitívek.

2012. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 sumergo ***** válasza:
70%
Nézd, ne haragudj meg, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hol, és milyen cipőt vesz. Nehogy már azért ne vegye meg, aki megteheti, mert neked, vagy másnak nem tetszik. Én gyógyászati segédeszköz boltban láttam nagyon jó, és nem drága baba cipőket, szandálokat, én ott veszek majd, akkor is, ha esetleg ez másnak nem tetszik. :-)
2012. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%

Jelen még egy anyuka, aki költ a gyerek cipőjére.

Tavaly szeptemberben vettünk a fiamnak 2 db Siestát (márkaboltban), a 2-t együtt 11 790 Ft-ért, mert 1-et fizet 2-t vihet akció volt. Hogy miért? Nem, nem állunk jól anyagilag (születésétől csak gyest kapok). Ruhái többsége turkálóból, vagy rokonoktól van, amit örökölt. De voltunk ortopédián, nagyon rossz a lába, és ezt javasolta a doki. Itthon mezítláb van, általában az udvaron is, ha sétálunk, akkor sem a járdán közlekedik, hanem ált. a járda mellett a füvön, kavicson. És mégis ilyen a lába, örökölte. Ha a cipővel tehetek azért, hogy jobb legyen neki, akkor teszek.

Egy 22-est vettünk őszre, és egy 23mast tavaszra. Még mindig a 22es jó a lábára, nem nőtte ki.

2012. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%

szerintem felesleges ezen vitazni, aki szegenyebb/ szerenyebb csaladban nott fel es mondjuk sosem volt rengeteg penze az el sem tudja kepzelni hogy milyen osszegeket kiadnak neha a gazdagok. es nekik ez ugyanolyan termeszetes mintha te bemesz a boltba es veszel egy liter tejet. imerek olyan embert aki nem is nagyon nezi az arakat, ha egy cipo 100ezer es tetszik neki akkor siman megveszi. o ha mar havonta nem kolt magara tobb szazezret akkor epp szerenyebb honapja volt es sporolt :)

es hidd el ha te havonta milliokat kolthetnel te sem a deichmannban vagy a kinaiban vennel cipot.

2012. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!